امروز : پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 30 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 20:23 | تعداد بازدید : 994 نفر | امتیاز خبر :
 • دفتر نمایندگی بنیاد مسکن در پیشوا تقویت شود

    فرماندار پیشوا گفت: دفتر نمایندگی بنیاد مسکن در پیشوا باید تقویت شود/ به گزارش ندای پیشوا,حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست بررسی روستاهای پیشوا با حضور صالحی مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران ...

   

  فرماندار پیشوا گفت: دفتر نمایندگی بنیاد مسکن در پیشوا باید تقویت شود/

  به گزارش ندای پیشوا,حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در نشست بررسی روستاهای پیشوا با حضور صالحی مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران اظهار کرد: اگر قرار است خدمت اثرگذاری از خود بر جای بگذاریم باید تا جایی که می‌توان قوانین را به نفع مردم تفسیر و پیشبرد امور آنان را تسهیل و تسریع کرد.

  وی افزود:وجود ۳۸ روستا در شهرستان تشکیلات اداری قوی و منسجمی را در حوزه بنیاد مسکن می‌طلبد و در این راستا ضروری است دفتر نمایندگی این نهاد در پیشوا به اداره ارتقا داده شود.

  عباسی تصریح کرد: مقاوم سازی خانه‌های فرسوده روستایی جزو کارویژه های تعریف شده برای روستاهای شهرستان پیشوا طی دو سال اخیر است و با همت بخشداران و دهیاران تلاش نموده‌ایم تا با آگاهی‌بخشی و فرهنگ‌سازی لازم مردم را به این سمت‌و‌سو هدایت و تشویق نماییم.

  وی ادامه داد: برای آنکه مردم به سمت قانونمداری سوق داده شوند لازم است با جلوگیری از زمان‌بر شدن فرآیند اداری، امور را سرعت بخشیده و صدور پروانه‌های ساختمانی تسریع گردد.

  فرماندار پیشوا گفت: زیرسازی معابر برخی روستاها از جمله یوسف‌رضا، عسگرآباد و رودبارک در سال گذشته توسط دهیاری‌ها انجام شده ولی عدم تامین آسفالت مورد نیاز از سوی بنیاد مسکن باعث بروز مشکلات و نارضایتی‌هایی گردیده است.

  وی بیان کرد: طرح هادی روستاها به عنوان یک برنامه آبادانی در ابعاد مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و…‌ حائز اهمیت بوده و باید مورد توجه قرار گیرد و با سرعت و جدیت بیشتری دنبال شود.

  حسین عباسی عنوان کرد: طرح هادی در عمده روستاهای شهرستان پیشوا با توجه به گذشت از افق ده‌ساله، نیازمند بازنگری است و در همین راستا در سال گذشته بازنگری طرح هادی برخی روستاها انجام شد و امسال نیز باید با همکاری بنیاد مسکن تداوم یابد.

  وی گفت: حضور گروه کارشناسی بازنگری طرح هادی در شهرستان به منظور بازدید میدانی می‌تواند موجب تصمیمات اثربخش در توسعه روستاها و تسریع در ارتقای سطح خدمت به مردم شود.

  http://nedayepishva.com/?p=63592&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

  ۴۵ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای