امروز : جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 25 ژوئن, 2020 | ساعت انتشار خبر : 21:19 | تعداد بازدید : 783 نفر | امتیاز خبر :
 • دفتر نماینده مردم دیار پانزده خرداد در پیشوا افتتاح شد

  با حضور مسئولین شهرستان پیشوا دفتر نمایندگی دکتر نوش آبادی نماینده دیار پانزده خرداد در این شهرستان افتتاح شد/ به گزارش ندای پیشوا, عصر امروز آئین گشایش دفتر حسین نو‌ش آبادی نماینده مجلس ...

  با حضور مسئولین شهرستان پیشوا دفتر نمایندگی دکتر نوش آبادی نماینده دیار پانزده خرداد در این شهرستان افتتاح شد/

  به گزارش ندای پیشوا, عصر امروز آئین گشایش دفتر حسین نو‌ش آبادی نماینده مجلس شورای اسلامی در شهرستان پیشوا با حضور حسین عباسی فرماندار، بخشدار مرکزی، شهردار، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر، مدیران ادارات و فعالان سیاسی و اجتماعی در محل فرمانداری پیشوا برگزار شد.

  دفتر نماینده در خیابان شریعتی…جنب فرمانداری… روبروی فروشگاه جرجیس می باشد.

  حسین نوش آبادی نماینده شهرستانهای ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شواری اسلامی در مراسم افتتاحیه دفتر ارتباطات مردمی در سالن جلسات فرمانداری گفت: هرچند تلاشهای قبلا صورت گرفته است ولی پیشوا هنوز عقب ماندگی های بسیاری دارد که ما می توانیم با کمک مسئولان و مردم گامهای موثری برداریم.

  وی افزود: بیمارستان، راههای ارتباطی، مترو، بخش جلیل اباد و آب در اولویت برنامه های ما قرار دارد و باید کمبودهای این موارد مهم برطرف شود.

  نوش آبادی گفت: پیشوا از لحاظ تاریخی و جریان ساز بودن در انقلاب حائز اهمیت است ولی نه قبل از انقلاب به آن توجه شده است و نه پس از انقلاب جایگاه در خور شایسته ای دارد.

  وی افزود: این منطقه به لحاظ قیام ۱۵ خرداد و میزبانی بارگاه منور فرزند موسی بن جعفر ع پتانسیل قطب فرهنگی استان تهران را دارد و این بزرگوار می تواند مهمترین عامل توسعه و پیشرفت شهرستان پیشوا باشد.

  http://nedayepishva.com/?p=63425&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

  ۶۹ total views, 5 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای