امروز : پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 23 سپتامبر, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:54 | تعداد بازدید : 2337 نفر | امتیاز خبر :
 • دفاع مقدس حیات و بقای نظام جمهوری اسلامی را تضمین کرد

  فرماندار پیشوا گفت: دفاع مقدس حیات و بقای نظام جمهوری اسلامی را تضمین کرد. به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در آئین افتتاح نمایشگاه مقاومت حوزه بسیج شهیدهمت اظهار ...

  فرماندار پیشوا گفت: دفاع مقدس حیات و بقای نظام جمهوری اسلامی را تضمین کرد.

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در آئین افتتاح نمایشگاه مقاومت حوزه بسیج شهیدهمت اظهار داشت: دوران طلایی دفاع مقدس پایه‌های نظام جمهوری اسلامی را مستحکم و حیات و تداوم آن را تضمین کرد.

  وی افزود: باور و ایمان مردم و هدایت‌های پیامبرگونه امام عزیز، کوچک و بزرگ و پیر و جوان را راهی جبهه‌های حق علیه باطل نمود و هشت سال حماسه و دفاع دلاورانه را رقم زد.

  عباسی تصریح کرد: تا زمانی که ملت ایران بر باورها و ارزش‌های انقلابی خود پایبند باشند بر مشکلات فائق آمده و توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان راه به جایی نخواهد برددفاع مقدس ریشه در عاشورا داشته و اثبات پیروزی حق بر باطل و خون بر شمشیر است استیصال و شکست مفتضحانه امریکا در تمدید تحریم‌ها علیه ایران موجب انزوای ایالت متحده در عرصه بین‌الملل شده و نویدبخش آینده ای روشن برای کشور است.

  وی گفت: این افتخارات و عزت و سربلندی کنونی کشور مدیون حماسه‌ها و مجاهدت‌های دوران دفاع مقدس و خون پاک شهدایی است که جان خود را فدای راه انقلاب و اسلام نمودند.

  http://nedayepishva.com/?p=66305&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   53 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای