امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۶ خرداد, ۱۳۹۵ | ساعت انتشار خبر : ۰۵:۲۸ | تعداد بازدید : 8003 نفر | امتیاز خبر :
 • دفاع از حرم حضرت زینب(س) یعنی دفاع از ولایت و امامت/ ملت ایران در مقابل هر حرکت غیر انقلابی خواهد ایستاد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سید حسین نقوی حسینی در جمع مردم شهرستان پیشوا در آستان مقدس امامزاده جعفر (علیه السلام) اظهار داشت: شهدای مدافع حرم و شهدای 15 خرداد 42 یک ...

  نماینده مردم شهرستان های پیشوا، ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دفاع از حرم حضرت زینب (سلام الله علیها) یعنی دفاع از ولایت و امامت، دفاع از حرمت ولایت و مرکز ثقل حکومت دینی؛ ما آماده و جان برکفیم و در این راه جان می دهیم.

  DSCF0716

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سید حسین نقوی حسینی در جمع مردم شهرستان پیشوا در آستان مقدس امامزاده جعفر (علیه السلام) اظهار داشت: شهدای مدافع حرم و شهدای ۱۵ خرداد ۴۲ یک آرمان و یک هدف را دنبال می کنند؛ همه آنها جان خود را هدیه می کنند تا اعلام کنند، اولا ما برای عزت اسلام  وقرآن از هیچ قدرتی نمی هراسیم و در برابر هر قدرت و سلطه گری در هرکجای جهان می ایستیم و برای عزت اسلام و قرآن از جان خود می گذریم اما اجازه نمی دهیم، هیچ قدرت و سلطه گری و هیچ کفر و نفاقی به ساحت مقدس اسلام و قرآن جسارت کند.

   

  نماینده مردم شهرستان های پیشوا، ورامین و قرچک در مجلس گفت: پیام دوم شهدای ۱۵ خرداد و سلسله شهداء تا امروز، حمایت از حکومت اسلامی و دینی و مردم سالاری دینی است.

   

  وی افزود: همه ما در این امر مشترکیم؛ ایرانی، افغانی، عراقی و سوری و هر مسلمانی در سراسر جهان به حکومت دینی اعتقاد دارد. ما برای مردم سالاری دینی جان خواهیم داد و اجازه نمی دهیم این حرکت پر عظمت حضرت امام خمینی (ره) ابتر بماند و تا رسیدن به همه آرمان های حضرت امام(ره) به این حرکت ادامه خواهیم داد.

   

  نقوی حسینی، پیام سوم شهدا را دفاع از حریم ولایت، مرجعیت و روحانیت عنوان کرد و اظهار داشت: همه این شهدا برای دفاع از حریم ولایت، مرجعیت و روحانیت جان دادند و همه ملت ایران و همه مسلمانان آماده این شهادت هستند؛ ما مدافع حریم ولایت هستیم.

   

  نماینده مردم شهرستان های پیشوا، ورامین و قرچک خاطر نشان کرد: دفاع از حریم حضرت زینب (سلام الله علیها) یعنی دفاع از ولایت و امامت، دفاع از حرمت ولایت و مرکز ثقل حکومت دینی. ما آماده و جان برکفیم و در این راه جان می دهیم.

   

  وی افزود: حمایت از ولایت، پیام همه شهداست. در همه وصیت نامه ها و توصیه ها حمایت از ولایت فقیه توصیه شده است؛ ما برای عزت ولایت ایستادیم و به هیچ احدی اجاره نمی دهیم در این ساحت مقدس نفوذ کند.

   

  نقوی حسینی، با بیان این که امروز دنیای اسلام به دو بخش اسلام انقلابی و اسلام غیر انقلابی تقسیم شده است، گفت: اسلام غیر انقلابی و گروه ها و جریانات غیر انقلابی، متعلق به هر فکر و هر قدرت و هر جبهه ای که باشند از دید ما مردود هستند؛ ملت ما ملت انقلابی است و در مقابل هر حرکت غیر انقلابی خواهد ایستاد.

   

  نماینده مردم شهرستان های پیشوا، ورامین و قرچک تصریح کرد: امروز مثلث شومِ آمریکا، صهیونیست و آل سعود جریان غیر انقلابی را در د اخل و خارج کشورها مدیریت و هدایت می کند. ما آمار و مستنداتی داریم که امروز آل سعود به عنوان عامل آمریکا و صهیونیست در منطقه تروریست ها را حمایت می کند و آموزش، سلاح و امکانات به آنها می دهد و حالا که به ذلت کشیده شده اند، خود آل سعود برای لشکر کشی اعلام آمادگی کرده است.

   

  وی افزود: آل سعود و رژیم صهیونیستی که هیچ، اگر خود آمریکا و انگلیس با تمام قوا بیایند ملت ایران و نظام دفاعی کشور ما چنان پاسخ دندان شکنی به آنها خواهند داد که در تاریخ آمریکا چنین ضربه ای نخورده باشند.

   

  نقوی حسینی اظهار داشت: امروز جهان انقلابیِ اسلام، پشت سر مقام معظم رهبری ایستادند و تا دستیابی به همه آرمان های نظام و انقلاب از پا نخواهند نشست.

  ۵۳ total views, 3 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای