امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 7 آگوست, 2015 | ساعت انتشار خبر : 17:02 | تعداد بازدید : 7459 نفر | امتیاز خبر :
 • دشمنان می خواهند انقلاب اسلامی را با همان روش فتح آندلس از بین ببرند

    به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین رحمتی نیا در خطبه های این هفته نمازجمعه شهرستان پیشوا با اشاره به از بین رفت حکومت مسلمانان در آندلس اظهار داشت: مسیحیان ...

  امام جمعه پیشوا با اشاره به نابودی حکومت هفتصد ساله مسلمانان در آندلس بوسیله توزیع رایگان شراب و ترویج گناه و فحشا توسط اروپاییان، مسیحیان و صلیبیان خاطر نشان کرد: دشمنان می خواهند با همان روش فتح آندلس انقلاب اسلامی ایران را از بین ببرند.

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین رحمتی نیا در خطبه های این هفته نمازجمعه شهرستان پیشوا با اشاره به از بین رفت حکومت مسلمانان در آندلس اظهار داشت: مسیحیان و اروپاییان بعد از هفتصد سال حکومت مسلمانان در آندلس، آنها با ذلت قتل عام و نابود کردند.

   

  امام جمعه پیشوا با تأکید بر ضرورت درس گرفتن از تاریخ تصریح کرد: اروپاییان، مسیحیان و صلیبیان هر چه به مسلمانان در آندلس حمله کردند شکست خوردند تا در نهایت به این نتیجه رسیدند که بوسیله جنگ نرم فرهنگی به مقابله با آنان بروند.

   

  وی افزود: همان چیزی که مقام معظم رهبری مکرر فرمودند که جنگ نرم، شبیخون، تهاجم، ناتوی فرهنگی و یک عده پنبه در گوش کردند و خود را به کَری می زنند.

   

  حجت الاسلام رحمتی نیا بیان داشت: حکومت هفتصد ساله مسلمانان را بوسیله فاسد کردن جوانان از بین بردند. اولین کاری که کردند آمدند باغ های انگور را وقف شراب کردند که به صورت مجانی به بچه های مسلمان بدهند. از طرف دیگر یکسری دختران و زنان اروپایی را آرایش کرده و بی حجاب به خیابان های آندلس فرستادند و آرام آرام جوانان را به سمت گناه و فحشا و منکرات کشاندند.

   

  وی افزود: بیدار باشید، امروز در جمهوری اسلامی ایران شراب مجانی و ارزان می آورند و محرمانه و مخفیانه توزیع می کنند. متأسفانه در شهر مذهبی پیشوا گاهی گزارش هایی رسیده است که در برخی از مجالس، این گناه بزرگ انجام شده است و نمی فهمند که چه دستی در کار است.

   

  خطیب نمازجمعه پیشوا خاطر نشان کرد: با همان روش فتح آندلس می خواهد انقلاب اسلامی ایران را از بین ببرند.

   

  رحمتی نیا با تأکید بر این که مهم ترین عامل نفوذ دشمن بی حجابی است، افزود: به همین وسیله حکومت هفتصد ساله را از دست مسلمانان در آوردند. از راه بی حجابی و بدحجابی، زنا را توسعه می دهند و با ترویج زنا و فحشا، گناهان زیادی را در جامعه رواج می دهند.

   

  خطیب نمازجمعه پیشوا با اشاره به یورش وحشیانه صهیونیست ها به یک منزل در فسطین و آتش زدن یک کودک شیرخوار اظهار داشت: صهیونیست ها به ابتدایی ترین قوانین انسانی پایبند نیستند و اعتقادی ندارند.

   

  وی افزود: صرف نظر از این که اصل این رژیم نامشروع و حرام زاده است، چطور می شود با چنین رژیمی مذاکره کرد و قرار داد بست.

   

  امام جمعه پیشوا اظهار داشت: ما از آنهایی که در کشورهای دیگر گاهی سخن می گویند که ما با اسرائیل کنار می آییم، انتظاری نداریم چون آشنایی آنها با فرهنگ اهل بیت و فرهنگ شیعه و امام حسین (علیه السلام) و فرهنگ عاشورا کم است. اما چرا گاهی یک صداهایی از بعضی از حلقوم ها در کشور ما بیرون بیاید که بگویند که ما با اسرائیل چه کار داریم، با او کنار بیاییم و صلح کنیم و قرار داد ببندیم. این نهایت نادانی و جهالت افراد است.

   

  رحمتی نیا با اشاره به سفرهای مقامات کشورهای اروپایی به ایران برای عقد قراردادهای اقتصادی اظهار داشت: بعد از قراردادی که بین ایران و گروه ۵+۱ نوشته شد و هنوز هم نهایی نشده است، از هم اکنون شرکت های اروپایی به شدت و با دستپاچگی برای عقد قرار دادهای اقتصادی به کشور ایران هجوم آورده اند. مشخص می شود که این کشورها از تحریم ها خیلی ضرر کرده اند و این تحریم ها بیش از آنکه به ما ضرر بزند به آنها ضرر زده است و آنها بیشتر از ما به رفع تحریم ها نیاز داشته و دارند.

   

  وی افزود: بنای ما بر این نیست که دور کشور را دیوار بکشیم و با هیچ کشوری رابطه نداشته باشیم. ما غیر از اسرائیل که نامشروع است و او را به رسمیت نمی شناسیم با بقیه کشورها ممکن است رابطه و قرارداد داشته باشیم. حتی امریکا هم با آن شرایطی که حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری فرمودند که اگر امریکا دست از ظلم و جنایت بکشد (که نمی کشد) ممکن است با او هم رابطه داشته باشیم، ولی با بقیه کشورها هم رابطه و هم قراردادهای اقتصادی داریم.

   

  خطیب نمازجمعه پیشوا تصریح کرد: باید توجه داشته باشیم که همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند اقتصاد خود را باید اقتصاد مقاومتی کنیم. یکی از چیزهایی که در اقتصاد مقاومتی لازم است که به آن توجه شود این است که نکند خدایی نخواسته این هجمه اقتصادی که الان شروع شده است و با حرص و ولع می آیند که قرارداد ببندند،  این ها صرفا برای وارد کردن کالاهای مصرفی باشد تا این شرکت هایی که در طول این ده دوازده سال خسارت دیدند خسارت های خود را جبران کنند و به سود جمهوری اسلامی ایران نباشد.

   

  رحمتی نیا خاطر نشان کرد: باید مراقب باشیم، اگر می خواهند با ما قرارداد اقتصادی ببندند، قراردادی باشد که به نفع ما باشد و نیاز ما را تأمین کند و آن چه می توانیم در امر تولید سرمایه گذاری کنیم و از سرمایه های آنها برای تولید و بالا بردن سطح صنعت کشور استفاده کنیم و زیرساخت های صنعتی را تقویت کنیم و بالا ببریم.

   

  امام جمعه پیشوا با بیان این که ستون فقرات اقتصاد مقاومتی تولید داخلی است اظهار داشت: ما هرچه می توانیم باید از این رفت و آمدها برای بالابردن تولید کمک بگیریم. آمریکا می خواهد اقتصاد ما را از بین ببرد و ما را وابسته کند، ما باید بیدار باشیم.

  وی افزود: اگر در این ارتباطات اقتصادی بتوانیم از سرمایه های این کشورها در استحکام پایه های تولید کمک بگیریم خدمت بزرگی کردیم و جلوی خارج کردن ارز را برای کالاهای مصرفی لوکس غیر ضروری بگیریم و امروز به حسب نیاز کشور این یک تکلیف است، که خدایی نخواسته فردا باز به خاطر این وابستگی ها تحت فشار قرار نگیریم و ان شاءالله جمهوری اسلامی ایران استقلال کامل صنعتی و اقتصادی در همه زمینه های تولید را پیدا کند.

  ۱۰۶ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای