امروز : دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 3 آگوست, 2014 | ساعت انتشار خبر : 11:38 | تعداد بازدید : 512 نفر | امتیاز خبر :
 • مسلح کردن کرانه باختری یک ضرورت است/دست دولت برا ی کمک به غزه باز است

  نماینده مردم شهرستان پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: مسلح کردن مردم کرانه باختری یک ضرورت است تا مردم بی دفاع غزه بتوانند از خودشان دفاع کنند و کشور های مسلمان جهان ...

  نماینده مردم شهرستان پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: مسلح کردن مردم کرانه باختری یک ضرورت است تا مردم بی دفاع غزه بتوانند از خودشان دفاع کنند و کشور های مسلمان جهان هم باید هرکاری برای مجهز کردن آنها به سلاح انجام دهند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در خصوص ضرورت مسلح کردن کرانه باختری  اظهار داشت: در حال حاضر مراجع بین المللی و سازمانهای مسئول در قبال جان انسانهای و حقوق بشر سکوت مرگ بار اختیار کرده اند و همچنین بعضی از کشور های منطقه به جایی اینکه در جبهه دفاع از زنان، کودکان و مردم بی دفاع و بی گناه غزه و فلسطین باشند به حمایت های پولی و تسهیلاتی ار رژیم جعلی صهیونیستی می پردازند.

  وی افزود: مسلح کردن کرانه باختری یک ضرورت است تا مردم بی دفاع غزه بتوانند از خودشان دفاع کنند و کشور های مسلمان جهان هم باید هرکاری برای مجهز کردن آنها به سلاح انجام دهند.

  نماینده مردم شهرستان های پیشوا ، ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامیدر خصوص کمک های  دولت جمهوری اسلامی به مردم غزه گفت: دولت در این زمینه دستش بازاست و می تواند این کمک های را داشته باشد؛ دولت جمهوری اسلامی ایران هر کاری برای تجهیز کردن مردم غزه جهت دفاع از خودشان انجام می‌دهد و در این زمینه کوتاهی نداشته است.

  منبع:دانا

  ۱۶۴ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای