امروز : دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 3 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 19:02 | تعداد بازدید : 1201 نفر | امتیاز خبر :
 • دستگیری قاتل در یکی از شهرک های پیشوا

  فرماندهی انتظامی شهرستان پیشوا از دستگیری عامل نزاع و درگیری و متهم به قتل جوان 28 ساله در کمتر از سه ساعت در پیشوا خبر داد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سرهنگ فرامرزی ...

  فرماندهی انتظامی شهرستان پیشوا از دستگیری عامل نزاع و درگیری و متهم به قتل جوان ۲۸ ساله در کمتر از سه ساعت در پیشوا خبر داد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سرهنگ فرامرزی فرماندهی انتظامی شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ شهرستان پیشوا مبنی بر وقوع نزاع و درگیری بین دوجوان در یکی از شهرک های پیشوا ماموران انتظامی سریعا به محل حادثه عزیمت کردند.

  فرامرزی تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی با حضور در محل حادثه در بررسی ها و انجام تحقیقات اولیه و اقدامات فنی و ترفندهای پلیسی دونفر جوان به انگیزه انتقام جویی با یکدیگر درگیر شدند که در این درگیری یکی از افراد با استفاده از سلاح سرد ناحیه قلب او را مورد اصابت قرار داده که این جوان به علت شدت جراحات وارده به قتل رسید.

  براساس این گزارش، ماموران انتظامی پیشوا در کمتر از سه ساعت ضمن شناسایی و دستگیری عوامل نزاع و درگیری متهم به قتل را شناسایی و دستگیر کردند و مورد تحقیق و بازجویی قرار دادند.

  http://nedayepishva.com/?p=63706&preview=true لینک کوتاه

  انتهای پیام/*

   277 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای