امروز : پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 5 دسامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 13:03 | تعداد بازدید : 4325 نفر | امتیاز خبر :
 • دستگیری قاتلان فراری درگیری ۲۹ تیرماه در پیشوا

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان اینکه خط قرمز پلیس بر هم خوردن امنیت مردم است، گفت: قاتلین فراری درگیری ۲۹ تیرماه پیشوا در استان‌های غربی کشور دستگیر شدند. به گزارش ...

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان اینکه خط قرمز پلیس بر هم خوردن امنیت مردم است، گفت: قاتلین فراری درگیری ۲۹ تیرماه پیشوا در استان‌های غربی کشور دستگیر شدند.

  به گزارش ندای پیشوا: سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران در خصوص دستگیری چند تن از قاتلان ۲۹ تیرماه شهرستان پیشوااظهار کرد: متهمانی که دستگیر شدند از مجموع یک باند اراذل‌واوباش هستند که در سطح شهرستان پیشوا در تاریخ ۲۹ تیرماه سال جاری با کل‌کل انداختن‌هایی که در فضای واقعی و هم در فضای مجازی با بعضی از هم‌سن‌های خودشان داشتند با سلاح گرم و سرد مرتکب قتل شدند و زمانی که در آن محل مرتکب قتل شدند علاوه بر این کار باعث ایجاد وحشت برای مردم و ساکنین محل هم شدند.

  وی افزود: در همان ابتدای امر زمانی که این واقعه اتفاق افتاده بود با تلاش پلیس آگاهی استان و شهرستان تعدادی از این‌ها دستگیر شدند اما سه نفر که اصل کاری بودند و توانسته بودند از این فرصت استفاده کنند دریکی از استان‌های غربی متواری و در آنجا ساکن شود که با اقدامات پلیسی و اطلاعاتی که همکاران عزیزمان به عمل آوردند موفق شدند روز گذشته در یک عملیات غافلگیرانه این سه‌نفری که نفرات اصلی آن باند بودند و مرتکب جنایت شده بودند را دستگیر کنند.

  عزیزی گفت: این‌ها علاوه بر این کار سوابق متعددی هم در این حوزه دارند که برای محل شناخته‌شده‌اند و برای پلیس هم افرادی هستند که سوابق متعدد دارند و مرتکب جرائم مختلفی می‌شوند که در خیلی از حوزه‌ها متأسفانه این‌ها فعالیت دارد.

  وی گفت: تمام کسانی که ناهنجاری رفتاری دارند و در برابر قانون تمکین ندارند و باعث ایجاد روب و وحشت برای مردم می‌شوند سرنوشت خوبی در انتظارشان نخواهد بود و نتیجه‌اش این می‌شود که با دستبند و پابند در برابر میز قاضی قرار خواهند گرفت و بدانند خط قرمز پلیس بر هم خوردن امنیت مردم است.

  عزیزی افزود: اگر همه ما مطالعه رفتاری بر روی چنین افرادی داشته باشیم معمولاً نشئت‌گرفته از تربیت ناصحیح آن‌ها در خانواده‌ها است و از خانواده‌های محترم و مسئولین فرهنگی خواهش می‌کنم که نگاهشان به حوزه‌های تربیتی یک نگاه ویژه و مناسب باشد تا ما در جامعه شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

  فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: این افراد علی رغم همه ناهنجاری‌هایی که داشته‌اند اما جوانان رشیدی هستند، چرا این‌ها نبایستی در جهت عمران و آبادانی و آسایش مردم فعالیت کنند و چرا باید این افراد باید به سمت این حوزه‌هایی که ناهنجاری رفتاری، اخلاقی و عملکردی دارند، بروند؟ مسؤولان فرهنگی و خانواده‌ها باید به گونه‌ای عمل کنند که شاهد رشد و نمو جوانان باشیم.

  وی در پایان افزود: مسلماً در یک حوزه‌هایی ما دچار نقصان در بحث تربیت هستیم که باید در همه زمینه‌ها درست بیندیشیم و عملکرد درست خودمان را در جامعه ببینیم.

  ۴۹۸ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای