امروز : پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 22 اکتبر, 2013 | ساعت انتشار خبر : 07:39 | تعداد بازدید : 718 نفر | امتیاز خبر :
 • دستگیری شرور تحت تعقیب در پیشوا

  فرمانده انتظامي شهرستان پيشوا از دستگيري شرور فراري و تحت تعقيب با بيش از ده فقره پرونده مفتوح قضائي دراين شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سرهنگ "سلمان آدينه وند ...

  فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا از دستگیری شرور فراری و تحت تعقیب با بیش از ده فقره پرونده مفتوح قضائی دراین شهرستان خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، سرهنگ “سلمان آدینه وند ” در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان ضمن اشرافیت کامل اطلاعاتی بر حوزه استحفاظی، فرد شروری را که از مدت ها قبل به اتهام ایراد ضرب و جرح عمدی، چاقوکشی، قدرت نمایی با قمه، درگیری، عربده کشی، تهدید و اخلال در نظم عمومی تحت تعقیب بود در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر کردند.

  وی با اشاره به اینکه ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهم تعدادی سلاح سرد از نوع قمه کشف کردند، خاطرنشان کرد: متهم که از اراذل و اوباش شناسنامه دار و معروف بوده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی گردید.

  فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا در خاتمه ضمن هشدار به اشرار و برهم زنندگان نظم عمومی تصریح کرد: پلیس با اقتدار ،برخورد با مخلان نظم و امنیت جامعه و هنجار شکنان را دنبال خواهد کرد.

  منبع:پایگاه اطلاع رسانی پلیس

  ۱۶۷ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای