امروز : پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 23 اکتبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 14:37 | تعداد بازدید : 4911 نفر | امتیاز خبر :
 • دستگاه‌های خدمات‌رسان پیشوا برای برگزاری انتخابات آماده باشند

  فرماندار پیشوا گفت: تمامی ادارات خدمات‌رسان شهرستان پیشوا در ایام منتهی به برگزاری انتخابات باید آمادگی لازم را داشته باشند. به گزارش ندای پیشوا : حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا  اظهار کرد: در ...

  فرماندار پیشوا گفت: تمامی ادارات خدمات‌رسان شهرستان پیشوا در ایام منتهی به برگزاری انتخابات باید آمادگی لازم را داشته باشند.

  به گزارش ندای پیشوا : حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا  اظهار کرد: در برگزاری انتخابات با دو بحث شکلی و محتوایی روبه‌رو هستیم که باید اجرای مطلوب هر دو مورد در صدر برنامه‌های شهرستان قرار گیرد.

  وی افزود: در جلسات هماهنگی برگزاری انتخابات که با حضور اعضا و دستگاه‌های مختلف برگزار می‌شود، ضمن پیگیری اقدامات و به منظور تسلط بیشتر، قانون انتخابات مرور خواهد شد.

  عباسی تصریح کرد: نوع فعالیت ادارات خدمات‌رسان با سایر دستگاه‌ها متفاوت است و مردم هر روز با این ادارات سروکار دارند و نوع خدمات آنها در میزان رضایت‌مندی مردم اثرگذاری فراوانی دارد.

  فرماندار پیشوا با اشاره به ضرورت آمادگی ادارات خدمات‌رسان در ایام منتهی به برگزاری انتخابات بیان کرد: تکریم ارباب رجوع، نوع برخورد کارکنان با مردم و سرعت خدمات‌رسانی باید به نحوی باشد تا موجب آرامش خاطر و رضایت‌مندی مردم شود.

  وی با تاکید بر لزوم مشهود بودن روحیه مثبت و امیدآفرین در ادارات عنوان کرد: قرابت مردم نسبت به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی جدایی ناپذیر است و مردم تحت هر شرایطی در صحنه های مختلف صلابت حضور خود را به نمایش می گذارند.

  عباسی اذعان کرد: مسئولان نباید منتظر مراجعه مردم به ادارات باشند بلکه باید به میدان مشکلات ورود کرده و آنها را برطرف کنند و به ویژه در مناطقی که با مشکلات بیشتر و فراوان‌تری روبرو هستند.

  وی ادامه داد: زیرساخت های توسعه شهری در پیشوا آنگونه که باید فراهم نیست و عقب ماندگی‌های زیادی وجود دارد و این وظیفه مدیران را سخت تر و سنگین‌تر می‌کند.

  فرماندار پیشوا در پایان خاطرنشان کرد: ما به عنوان کارگزاران نظام باید با اخلاق، رفتار و گفتار خود و با خدماتی که ارائه می کنیم، میزان سطح امید و رضایتمندی مردم را افزایش می دهیم که بدون شک این عمل در نزد خداوند محفوظ بوده و از نظر مردم دور نخواهد بود.

   

  دستگاه‌های خدمات‌رسان پیشوا برای برگزاری انتخابات باید آماده باشند

   

   

   

  ۵۵۶ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای