امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 3 ژانویه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 17:21 | تعداد بازدید : 803 نفر | امتیاز خبر :
 • دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا معیار اجرای برنامه‌ها در پیشوا است/ محدودیت‌ها از آبان‌ماه ابلاغ شده و ادامه دارد

  فرماندار پیشوا با اشاره به این که محدودیت ها از آبان ماه ابلاغ شده و ادامه دارد گفت: دستورالعمل های ستاد ملی کرونا معیار اجرای برنامه ها در پیشوا است/ حسین عباسی فرماندار ...

  فرماندار پیشوا با اشاره به این که محدودیت ها از آبان ماه ابلاغ شده و ادامه دارد گفت: دستورالعمل های ستاد ملی کرونا معیار اجرای برنامه ها در پیشوا است/

  حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در گفت وگو با خبرگزاری ندای پیشوا اظهار داشت: محدودیت‌های ناشی از شیوع کووید ۱۹ متناسب با وضعیت سه‌گانه بیماری تحت عنوان طرح جامع مدیریت هوشمند از آبان‌ماه توسط ستاد ملی کرونا ابلاغ و در تمام شهرهای کشور اجرایی گردیده است.

  وی افزود: روز سه شنبه نهم دی‌ماه و طی آخرین نشست ستاد مقابله با کرونای شهرستان پیشوا با تکیه بر دستورالعمل‌های جدید، ممنوعیت برگزاری هرگونه تجمع و مراسم در مناسبت‌های پیش رو مورد تاکید قرار گرفت و به آگاهی و اطلاع حاضرین جلسه رسید.

  عباسی تصریح کرد: خوشبختانه با هماهنگی، همکاری، تعامل سازنده و مثبت اعضای ثابت و مدعو ستاد و قرارگاه مقابله با کرونای شهرستان، تاکنون دغدغه و نگرانی خاصی در خصوص اجرای دستورالعمل‌ها وجود نداشته و محدودیت‌ها بدون هیچ گونه تعارض، تناقض و تبعیضی در شهرستان صورت گرفته است.

  وی گفت: با همکاری مطلوب مردم عزیز، کسبه، اصناف و فعالیت مستمر همه ادارات، نهادها و گروه‌های جهادی و حمایتی به خصوص با اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی توسط همکاران شبکه بهداشت و درمان و بسیجیان تلاشگر، شاهد روند بهبودی در شهرستان و قرارگیری در شرایط زرد هستیم ولی این وضعیت پایدار نبوده و استمرار آن تداوم همکاری‌ها در رعایت دستورالعمل ها را می‌طلبد.

  عباسی ادامه داد: در سالروز شهادت سردار بزرگ اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی، یاد و خاطره ایشان را گرامی می‌دارم؛ این اسوه شجاعت و مجاهدت، نه تنها متعلق به ملت ایران بلکه متعلق به جهان اسلام و جامعه بشریت بوده و یاد ایشان در دل‌ها همیشه زنده و پاینده خواهد بود آن بزرگوار عمر خود را صرف حفظ سلامت و جان مردم آزاده جهان به ویژه ملت ایران اسلامی نمود و امروز نیز همان وظیفه بر عهده تک تک ما نهاده شده است.

  حسین عباسی بیان کرد: سردار سلیمانی همواره قانونمندی و قانونمداری را سرلوحه امور قرار می‌داد و ما اکنون به تبعیت از ایشان و با نصب العین قرار دادن قانون، در راستای اجرای فرامین رهبری و ستاد ملی کرونا عمل می‌نماییم.

  وی گفت: از همه عزیزان فعال و دلسوزان این عرصه تشکر نموده و بی شک آحاد مردم شریف و مسئولان فرهنگی و مذهبی شهرستان پیشوا دوشادوش مدافعان سلامت با رعایت دستورالعمل‌ها در این برهه حساس کمک می‌کنند تا از این اپیدمی با کمترین خسارت ممکن گذر نماییم برای آگاهی بیشتر شهروندان، محدودیت‌های اعمال شده در طرح جامع مدیریت هوشمند در وضعیت سه گانه کرونا اطلاع‌رسانی می‌گردد.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=68202&preview=true لینک کوتاه

   266 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای