امروز : پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 30 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 10:46 | تعداد بازدید : 3057 نفر | امتیاز خبر :
 • دسترسی آسان مردم به مسئولان نشانه مردمی بودن نظام است

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: یکی از نشانه های مردمی بودن نظام مقدس جمهوری اسلامی دسترسی آسان مردم به مسئولان است و نشست های محله ای تاثیر بسزایی در افزایش خدمات و ...

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: یکی از نشانه های مردمی بودن نظام مقدس جمهوری اسلامی دسترسی آسان مردم به مسئولان است و نشست های محله ای تاثیر بسزایی در افزایش خدمات و رفع معضلات مردم دارد.
  به گزارش ندای پیشوا:نشست صمیمی پرسش و پاسخ فرماندار و مسئولان شهرستان پیشوادر مسجد قمربنی هاشم محله هاشم آباد شهرستان پیشوا برگزار شد.

  حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا ضمن تبریک ایام هفته بسیج در این نشست اظهارداشت: بسیج شجره طیبه ای است که توسط امام خمینی(ره) بنا نهاده شد تا از آرمان های انقلاب و مردم غیور در برابر دشمن های قسم خورده ملت دفاع کند.

  وی افزود: از ابتدای انقلاب تاکنون هرجا که لازم بوده بسیجیان عزیز در خط مقدم حضور داشته اند و از آخرین حضور مقتدرانه بسیج می توان به موضوع آشوب ها و اغتشاشات چند روز گذشته اشاره کرد که عده ای به بهانه گرانی بنزین تجمعات مصالمت آمیز مردم را برهم زده و با اعمال خشونت در صدد آسیب زدن به امنیت و جان و مال مردم بودند که بار دیگر بسیجیان با حضور به موقع نقش پر رنگی در جمع کردن بساط نفاق این عناصر خود فروخته داشتند.

  فرماندار پیشوا خاطرنشان کرد: یکی از نشانه های مردمی بودن نظام مقدس جمهوری اسلامی دسترسی راحت و آسان مردم به مسئولان است و ما نیز در شهرستان پیشوا برنامه ی نشست محله ای و دیدار چهره به چهره مردم و مسئولان ارشد شهرستان را فراهم کردیم تا مسئولان از نزدیک در جریان کم و کیف برخی معضلات و مشکلات مردم قرارگرفته و تاجایی که ممکن است در راستای حل آن قدم بردارند.

  عباسی تصریح کرد: از زمان حضور در شهرستان پیشوا به جد پیگیر مشکلات ریشه ای شهرستان بودیم که یکی از این مشکلات مسئله کمبود آب بود که خدارا شاکریم با پیگیری های انجام شده مقرر شد مردم شهرستان پیشو از آب سد ماملو بهره مند شوند و این مهم به فضل الهی در چند روز آینده عملیات آن آغاز و تا سال آینده به بهره برداری می رسد.

  در ادامه این نشست، نماینده مردم محله هاشم آباد به بیان برخی مشکلات و معضلات این محله پرداخت و مسئولان مربوطه در راستای حل آن به بیان توضیحاتی پرداخته و دستوراتی را در جهت رفع مشکلات صادر کردند.

  لازم به ذکر است، نشست صمیمی و پرسش مردم و مسئولان شهرستان پیشوا به صورت دوره ای در مساجد و محله های مختلف شهرستان پیشوا برگزار می شود.

  ۳۹۸ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای