امروز : سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۷ شهریور, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۱:۲۲ | تعداد بازدید : 13446 نفر | امتیاز خبر :
 • در هر بحرانی ،بسیج و روحانیون کنار مردم هستند

  در هر بحرانی ،بسیج و روحانیون کنار مردم هستند امام جمعه پیشوا گفت: کشور با هر بحرانی روبرو شود ،بسیج و روحانیون با مردم هستند و اگر انتقادی به دولت وارد است بگذاریم ...

  در هر بحرانی ،بسیج و روحانیون کنار مردم هستند

  امام جمعه پیشوا گفت: کشور با هر بحرانی روبرو شود ،بسیج و روحانیون با مردم هستند و اگر انتقادی به دولت وارد است بگذاریم مردم حرفشان را بزنند و باید طرفدار مردم باشیم.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در جشنواره مالک اشتر شهرستان پیشوا که به همت سپاه شهرستان به منظور تقدیر از برترین های سپاه و بسیج پیشوا برگزار شد ، ضمن تبریک ایام عید الله اکبر وگرامیداشت شهدای دولت اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر دو مخلص ،خالص به وجه الله بودند که برای دفاع از نظام و انقلاب اسلامی حتی از جان خود دریغ نکردند.

   

  وی با اشاره به اینکه تمام تلاش ها باید در جهت امیدواری مردم باشد بیان داشت :خوشبختانه با گذشت چهل سال از آغاز انقلاب اسلامی پیشرفت های شگرفی در زمینه های مختلف داشته ایم، حضور روحانیون و بسیجیان در خط مقدم مبارزه وجبهه نابرابری که علیه نظام اسلامی راه انداخته اند در دستیابی به این موفقیت ها موثر بوده است.

   

  امام جمعه پیشوا بیان داشت: هر چند تبلیغات ناجوان مردانه دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی و مدیریت نا کارآمد تمام پیشرفت ها را تحت الشعاع قرار داده است اما در بحث معنویت و اشتی با خداوند انصافا نظام اسلامی موفق عمل نموده است.

   

  باقری خاطر نشان کرد:جوانی که فساد و فحشای فراوان در فضای مجازی و کوچه و خیابان می بیندو با این وجود، در مراسم مذهبی و معنوی شرکت میکندو از معنویت جدا نمی شود، با وجود هجمه های فراوان به فرموده مقام معظم رهبری اگر جلوتر از جوانان دهه شصت نباشند عقب تر نیستند.

   

  وی قدرت نظامی جمهوری اسلامی را عامل ترس دشمنان قلمداد نمود و افزود:اینکه چند سال قبل دشمنان سر میز مذاکره می نشینند، گفت و گو وقدرت دیپلماسی چند وزیر و وکیل سفیر نیست بلکه پیشرفتهای جمهوری اسلامی در زمینه نظامی باعث هراس دشمنان شده است.

  امام جمعه پیشوا اظهار کرد:امروز در جامعه اسلامی مجموع مدیران کارامد و دلسوز و مجاهد بر چند مدیر ناکارامد غالب هستند.

  وی افزود:اینکه چه بلایی بر سر نظام جمهوری اسلامی می اید باید گفت با قدرتی که کشور ما دارد قطعا هیچ اتفاقی نخواهد افتاد گرچه پاسخ رئیس جمهور به پنج سوال نمایندگان مجلس ،آنها را قانع نکرد.

   

  باقری تاکید کرد: شرط پیروزی این است که تا پای جان پای کار باشیم و در رکاب امام جامعه اسلامی حرکت کنیم ، با این همه بی مهری سران نظام و مدیران علیه مقام معظم رهبری باید مراقب باشیم.

  وی افزود :وضعیت جامعه امروز ما کمتر از کودتای اقتصادی نیست و ما باید به مردم امیدواری بدهیم و واقعیت های نظام را بیان کنیم.

   

  امام جمعه پیشوا در پایان گفت:کشور با هر بحرانی روبرو شود بسیج و روحانیت با مردم هستند و اگر انتقادی به دولت وارد است بگذاریم مردم حرفشان را بزنند و باید طرفدار مردم باشیم.

  No views yet


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای