امروز : پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۷ اسفند, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۵:۲۱ | تعداد بازدید : 14428 نفر | امتیاز خبر :
 • در مذاکرات بعدی فریب غرب را نخوریم.

  امام جمعه پیشوا در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: نباید تمام امورات کشور را به یک مسئله گره می زدند که نتایج منفی زیانباری بویژه در زمینه ...

  امام جمعه پیشوا در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: نباید تمام امورات کشور را به یک مسئله گره می زدند که نتایج منفی زیانباری بویژه در زمینه اقتصادی داشت .

  به گزارش ندای پیشوا؛ حجت الاسلام باقری بیان کرد: زیاده خواهی غرب تمام شدنی نیست و ادامه دار است و هر چه قدر کوتاه بیاییم فشار بر مردم از این هم بیشتر می شود و تنها راه آن ایستادگی رو پای خود که در بیانیه گام دوم رهبری هم آمده است.
  وی گفت: تا می توانیم در تبیین بیانیه گام دوم انقلاب کوشا باشیم و در امور کشور و مسائل جاری آنرا نصب العین قرار دهیم.

  باقری افزود: بیانه گام دوم تاکید زیادی بر استفاده از ظرفیت جوانان دارد و ما می توانیم در دنیا حرفی برای گفتن داشته باشیم اگر به توان داخلی تکیه کنیم.

  وی گفت: انتصاب شایسته حجت السلام رئیسی بسیار مهم است با آن سابقه خوبی که دارد می تواند انقلابی رخ ایجاد کندو در این مدت کوتاه در استان قدس موفق بود.

  امام جمعه پیشوا افزود: مسئولان بجای کنترل وضعیت ارز برعکس به آن دامن می زنند و می بینیم وضعیت دلار هر چه مسئولان می گویند بدتر می شود.
  وی گفت: در ایام عید خانمها بیشتر رعایت کنند دقت کنید ما با کمبود اب مواجه هستیم این یک مسئله کشوری است که در جنوب شرق استان تهران وضعیت اب حادتر است.
  خطیب جمعه پیشوا افزود: راهیان نور باید بیشتر اهمیت داده شود و خاطراتی که از گذشت است و مهمترین قطعه تاریخ ما هشت سال دفاع مقدس است و تا مردم می توانند در این مناطق حضور پیدا کنند و در نشر ارزشهای شهدا کوشا باشند.
  وی گفت: کتاب اتوبوس شماره هشت کتاب بسیار خوبی هست که فرمانده سابق سپاه ناحیه پیشوا سرهنگ عاطف ضمیر آنرا نوشته که براساس خاطراتی از مرحوم سید حامد حسینی از بسیجیان فعال پیشوایی بود.
  باقری بیان کرد: ۲۲ اسفند روز شهدا است و بحث اقتدار خیلی مهم است که جدا از قدرت است که برگرفته از شهداست که باید با دیدار از خانواده شهدا این فرهنگ بیشتر مورد توجه قرار گیرد .

  ۹۰۰ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای