امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۰ بهمن, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۲۰:۵۴ | تعداد بازدید : 8448 نفر | امتیاز خبر :
 • در قالب طرح سپاس ۱۳۳ اکیپ از ۴۰۰ خانواده شهید دیدار کردند

  به گزارش پايگاه خبري نداي پيشوا ،نادر نصیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران،در مراسم دیدار با ۵۲۰  خانواده شهید و ایثارگر این شهرستان که با حضور حجت‌الاسلام و ...

  در قالب طرح سپاس ۱۳۳ اکیپ از ۴۰۰ خانواده شهید دیدار کردند

  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: بالغ بر ۵۰۰ دیدار با خانواده شاهد را هدف گذاری کرده ایم ؛۱۳۳ اکیپ امروز اماده به کار شدند و ۴۰۰ دیدار از ۴۰۰ خانواده انجام میشود و الباقی تا پایان هفته انجام خواهد شد و در سیستم کشوری به ثبت خواهد رسید.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا ،نادر نصیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران،در مراسم دیدار با ۵۲۰  خانواده شهید و ایثارگر این شهرستان که با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین روح‌الله باقری امام جمعه این شهرستان و سایر مسئولان شهرستان در تالار قران صحن مطهر امامزاده جعفر(ع) این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه مجلس مزین به نام شهدا نگاه شهدا را در بر دارد اظهار داشت:  شهدای انقلاب اسلامی در پیشوا به شایستگی و به فرموده مقام عظمی ولایت،مرکز و پایگاه نیکان تلقی شده است ،نقش عظیمی در به ثمر رسیدن انقلاب داشته اند و باید از خدا بخواهیم این عنایت را نصیب ما کند تا سپاس از خانواده شهدا را در راس امور قرار دهیم تا فردای قیامت شرمنده شهدا نباشیم.

  وی افزود: یکی از نیازهای اساسی زنده نگهداشتن نام شهداست و بزرگداشت شهدا برای آینده کشور ضروری و عامل پیشرفت کشور است.

  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت:برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بعنوان دغدغه مقام معظم رهبری، بسیار جای کار داریم و فرهنگ شهادت در نظر ایشان بزرگترین مولفه است که نه تنها بنیاد شهید بلکه  تمام نهادهای فرهنگی برای ترویج این فرهنگ باید تلاش کنند و اگر بی تفاوت باشیم جفا کرده ایم

  وی افزود: در کنارتعدد برنامه های فرهنگی ،مهمترین کار دیدار با جامعه ایثارگران است ؛عناوین متعددی برای این مهم تعریف شده است و آخرین عنوانی که به تاسی از فرمایش معظم رهبری در نظر گرفته شده است طرح سپاس می باشد.

  نصیری در ادامه با بیان اینکه طرح سپاس بسیار موفق اجرا شده است ، گفت:ما به عنوان سربازان ولایت اعتقاد داریم که در جهت عمل به منویات مقام معظم رهبری تکلیف شرعی و اداری داریم وتمام مدیران بنیاد شهید در سراسر کشور باید تلاش و اهتمام ویژه برای تحقق منویات مقام معظم رهبری به کار بندیم.

  وی افزود:به لطف خداوند وبه برکت شهدا در شهرستان های استان تهران این طرح،متفاوت با ادوار گذشته اجرا شده است و اگر همکاری و همدلی مدیران و دلسوختگان نظام در این آشفته بازار اعتباری با وجود فشارهای بین اللملی نبود ما نمی توانستیم این طرح رااجرا کنیم.

  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با تشریح اقدامات در زمینه اجرای این طرح گفت:در دور اول طرح سپاس در ۱۵ شهرستان مجموعا در یک پروسه زمانی یک ساله ۲۰ هزار دیدار با خانواده شهدا را داشتیم که ۱۰۵۰۰ از این دیدارها حاصل این طرح و الگوی ویژه است.

  وی افزود:این طرح در شورای فرهنگ ایثار و شهادت تصویب شد و هاشمی استاندار وقت طرح را ابلاغ کرد؛همچنین در حال حاضر مقیمی استاندار تهران با اعتقاد قلبی  و تعهد ،اجرای این طرح را برای فرمانداران و دستگاههای دولتی ابلاغ نمودند.

  نصیری با بیان دستاوردهای این طرح گفت:در محاسبات اجمالی این طرح دستاوردهای متعددی داشته است که با همراهی مسئولان شهرستان و استان برای اجرای این طرح در تحقق منویات مقام رهبری تلاش مقبول داشتیم.

  وی در ادمه گفت: اداره کل بنیاد شهید شهرستان های استان تهران در ارزیابی استانی در هجدهمین جشنواره شهید رجایی جزو سه دستگاه  برگزیده استانی شد و در نوزدهمین جشنواره شهید رجایی اداره کل شهرستان های استان تهران بعنوان دستگاه برگزیده انتخاب شد.

  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با بیان اینکه بالغ بر ۵۰۰ دیدار با خانواده شاهد را هدف گذاری کرده ایم گفت:۱۳۳ اکیپ امروز اماده به کار شدند و ۴۰۰ دیدار از ۴۰۰ خانواده انجام میشود و الباقی تا پایان هفته انجام خواهد شد و در سیستم کشوری به ثبت خواهد رسید.

  نصیری در پایان با بیان اینکه هیچ گاه دیدار از خانواده شهدا از برنامه ها حذف نمیشود گفت:یکی از ویژگی های برجسته و قابل تامل ما در انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره)حضور اثر گذار مردم در حدوث و بقای انقلاب اسلامی است که قریب ۴۰ سال دشمنان قسم خورده انقلاب را به عصبانیت کشانده و سرمایه گذاری بر روی شهدا وجانبازان و بهترین تعبیر برای فرمایش مقام معظم رهبری است که هر چه انقلاب دارد به برکت مجاهدت شهدا و ایثارگران است.

  انتهای پیام/*

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای