امروز : پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۸ فروردین, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۷:۰۳ | تعداد بازدید : 12339 نفر | امتیاز خبر :
 • در صورت حمایت ادارات مربوط ،هنرستان کشاورزی در پیشوا تاسیس می شود

  به گزارش پایاه خبری ندای پیشوا؛رحیم جهانی ظهر امروز در جلسه شورای آموزش‌ و پرورش شهرستان  که در محل اداره آموزش و پرورش برگزار شد با اشاره به نقش پیشوا در شکل ...

  در صورت حمایت ادارات مربوط ،هنرستان کشاورزی در پیشوا تاسیس می شود

  مدیر آموزش و پرورش شهرستان پیشوا گفت:با توجه به اینکه شهرستان پیشوا بعنوان قطب مهم کشاورزی محسوب میشود لازم است هنرستان کشاورزی در این شهرستان تاسیس شودورای دستیابی به این مهم نیازمند حمایت ادارات شهرستان هستیم.

  به گزارش پایاه خبری ندای پیشوا؛رحیم جهانی ظهر امروز در جلسه شورای آموزش‌ و پرورش شهرستان  که در محل اداره آموزش و پرورش برگزار شد با اشاره به نقش پیشوا در شکل گیری قیام ۱۵ خرداد اظهار داشت: در شورای فرهنگ عمومی شهرستان تلاش بر این بوده تا پیشوا به‌عنوان مبدأ قیام ۱۵ خرداد ۴۲ به همگان معرفی شود و یکی از راههایی که می‌تواند نقش موثری در شناساندن پیشوا بعنوان مبدا قیام ۱۵ خرداد داشته باشد برگزاری مراسم و برنامه‌های مختلف است.

  وی افزود: بر همین اساس باید تلاش شود تا برنامه‌ریزی برای گرامیداشت هفته معلم به‌گونه‌ای باشد که به معرفی پیشوا به‌عنوان مبدأ قیام ۱۵ خرداد بینجامد.

  مدیر آموزش‌ و پرورش پیشوا در پایان گفت:با توجه به اینکه شهرستان پیشوا بعنوان قطب مهم کشاورزی محسوب میشود لازم است هنرستان کشاورزی در این شهرستان تاسیس شود.

    جهانی در پایان افزود:برای دستیابی به این مهم نیازمند حمایت ادارات شهرستان ازجمله شهرداری هستیم تا بتوانیم از فضاهای مناسب برای کشاورزی مانند باغ ملی به‌منظور پرورش گیاهان آپارتمانی استفاده کنیم.

  ۱۶ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای