امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۳۱ فروردین, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۴:۴۸ | تعداد بازدید : 11482 نفر | امتیاز خبر :
 • در سنگر مبارزه ی امروز جنگ میان فرهنگ ها و ادیان و افکار است

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا ؛ حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی عبادی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه وگرامیداشت روز ارتش اظهار داشت:بعد ...

  در سنگر مبارزه ی امروز جنگ میان فرهنگ ها و ادیان و افکار است.

  امام جمعه پیشوا گفت:امروز راه همان راه ،ایمان و نیروی انسانی همان ایمان و نیروی انسانی است منتها سنگر مبارزه عوض شده است ؛امروز جنگ فرهنگ ها و ادیان و افکار است.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا ؛ حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری در خطبه های سیاسی عبادی امروز نماز جمعه شهرستان پیشوا ضمن تبریک اعیاد شعبانیه وگرامیداشت روز ارتش اظهار داشت:بعد از وقوع انقلاب اسلامی زمانی که استکبار منافع خود را در خطر دید به روش های مختلف و با برنامه ریزی های فروان در صدد براندازی حکومت اسلامی  بود اما هر بار با شکست های مفتضحانه ای روبرو شد.

  وی افزود:ملت و نیروهای مسلح با دست خالی و اتکال به خداوند توانستند دشمنان را که توسط دهها کشور حمایت میشدند شکست دهند ؛ دشمن هیچگاه تصور این همه تلفات را نداشت و هر بار مجبور به عقب نشینی می شد .

  باقری تاکید کرد:امروز را ه همان راه ،ایمان و نیروی انسانی همان ایمان و نیروی انسانی است منتها سنگر مبارزه عوض شده است ؛امروز جنگ فرهنگ ها و ادیان و افکار است.

  خطیب جمعه پیشوا اظهار کرد:در دوران دفاع مقدس و بعد از انقلاب اسلامی با اعتماد به جوانان ، واگذار نمودن فرماندهی نیروها به فرماندهان جوان و اتکا به نیروهای داخلی در حوزه امنیت موفق عمل کردیم و امروز با ساخت موشک و تسلیحات نظامی پیشرفته ثابت کردیم که در زمینه امنیت هیچ مشکلی در این زمینه نداریم.

  وی در ادامه افزود: امروز بعد از ۴۰ سال از انقلاب اسلامی در حوزه فرهنگ و اقتصاد عقب هستیم و در این زمینه به نیروهای داخلی و جوانان  اعتماد نداریم ،در کلان کشور بدون توجه به ظرفیت های داخلی و نیروهای جوان ، مدیران رده بالا از میان افراد بازنشسته و سن بالا انتخاب شده اند.

  باقری با اشاره به تغییر سبک زندگی ایرانی اسلامی گفت:کشور ایران در دنیا بیشترین مصرف کننده در زمینه های مختلف از جمله مصارف حامل های انرژی و مواد غذایی محسوب میشود و فرهنگ ما در زندگی فردی و اجتماعی عوض شده است .

  وی افزود:در بین مسئولان عافیت طلبی و تنبلی و سستی جای انقلابی گری و کارهای جهادی را گرفته است ،مبارزه جدی با مفسدین بزرگ اقتصادی در ملا عام باید در دستور کار قرار گیرد.

  امام جمعه پیشوا در پایان با اشاره به حمله جنایتکارانه  مثلث شوم امریکا ،فرانسه و انگلیس به سوریه به بهانه های واهی تصریح کرد: ستمگران فقط زبان زور و موشک می فهمند و هیچ گاه نمی توانیم با آنها مذاکره کنیم ،تنها راه مقابله با مستکبران  بالا بردن توان نظامی است؛ما امروز به داشتن نیروهای مسلح مقتدر در کشور افتخار میکنیم.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای