امروز : پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲۱ فروردین, ۱۳۹۸ | ساعت انتشار خبر : ۱۹:۴۵ | تعداد بازدید : 5543 نفر | امتیاز خبر :
 • در سال ۹۷ نزدیک به شش هزار دستگاه کنتور آب جدید برای مشترکین شهرهای جنوب شرقی استان تهران نصب و راه‌اندازی شد

  در سال 97 نزدیک به شش هزار دستگاه کنتور آب جدید برای مشترکین شهرهای جنوب شرقی استان تهران نصب و راه‌اندازی شد به گزارش ندای پیشوا؛ طی سال گذشته عملیات تعویض کنتورهای خراب و ...

  در سال ۹۷ نزدیک به شش هزار دستگاه کنتور آب جدید

  برای مشترکین شهرهای جنوب شرقی استان تهران نصب و راه‌اندازی شد

  به گزارش ندای پیشوا؛ طی سال گذشته عملیات تعویض کنتورهای خراب و از کار افتاده در شرکت آب و فاضلاب جنوب شرق استان تهران به‌صورت مستمر با راه‌اندازی ۵۹۸۵ دستگاه کنتور جدید انجام شد..

  معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آبفای جنوب شرقی با اعلام خبر فوق اظهار داشت: شناسایی و تعویض کنتورهای ازکارافتاده با توجه به کنترل و مدیریت مصرف آب مشترکین از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و به همین منظور در سال ۹۷ این مهم مطابق برنامه‌ریزی و بر اساس اعتبارات تخصیصی از ابتدا تا پایان سال به‌صورت مستمر انجام شد.

  سید عزت آ… موسوی بابیان این مطلب که در دو سال گذشته ۱۴ هزار کنتور خراب و ازکارافتاده در شهرهای جنوب شرق استان تهران تعویض و کنتورهای جدید راه‌اندازی شدند، افزود: عملیات تعویض کنتورهای خراب به‌صورت سالانه در شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران انجام می‌شود و در همین راستا طی سال ۹۶ در چهار شهرستان ورامین پیشوا، قرچک و پاکدشت ۸ هزار دستگاه کنتور خراب شناسایی و تعویض شدند و در سال ۹۷ نیز ۶ هزار دستگاه کنتور جدید علی‌رغم محدودیت‌های مالی از سوی شرکت خریداری و برای مشترکین نصب گردید.

  معاون درآمد و امور مشترکین آبفای جنوب شرقی استان تهران جلوگیری از تلفات آب، کنترل مصرف و محاسبه دقیق میزان آب‌بهای مشترکین را از مزایای طرح تعویض کنتور ازکارافتاده برشمرد.

  موسوی تصریح کرد: مدیریت مصرف و کاهش میزان آب‌های به‌حساب نیامده از اهداف اساسی این شرکت است و به همین منظور با برنامه‌ریزی انجام‌شده عملیات تعویض کنتورهای خراب به‌صورت مستمر در سال جاری (۹۸) نیز انجام می‌شود.

   

  ۴۸۸ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای