امروز : شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 17 فوریه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 13:24 | تعداد بازدید : 5167 نفر | امتیاز خبر :
 • در برجام اینبار فقط با عمل قانع می‌شویم/ هرجا انقلابی عمل کردیم، عقب ماندگی نداشتیم/ شکاف طبقاتی در جامعه باید رفع شود

  رهبر معظم انقلاب درباره برجام گفتند: حرف و وعده فایده ندارد، اینبار فقط عمل. اگر از طرف مقابل عمل ببینیم، ما هم عمل خواهیم کرد. به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سخنرانی حضرت آیت‌الله ...

  رهبر معظم انقلاب درباره برجام گفتند: حرف و وعده فایده ندارد، اینبار فقط عمل. اگر از طرف مقابل عمل ببینیم، ما هم عمل خواهیم کرد.

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، سخنرانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب به‌مناسبت سالروز قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز در سال۱۳۵۶، از طریق ارتباط تصویری با مردم آذربایجان شرقی برگزار شد.

  ایشان در این دیدار درباره برجام فرمودند: من میخواهم امروز فقط همین یک کلمه را درباره برجام بگویم؛ ما حرف و وعده خوب خیلی شنیدیم که در عمل آن‌ها نقض شده و ضدش عمل شده است. حرف فایده ندارد، وعده فایده ندارد، ایندفعه فقط عمل. اگر از طرف مقابل عمل ببینیم، ما هم عمل خواهیم کرد.

  رهبر معظم انقلاب همچنین با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ گفتند: انتخابات هرچه که پر شور‌تر و با اقبال عمومی مردم بیشتر باشد، اثرات و منافعش برای کشور و برای خود مردم بیشتر خواهد بود.

  ایشان افزودند: دشمنان هر وقت نزدیک انتخابات می‌شویم شروع می‌کنند، گاهی می‌گویند آزادی نیست و گاهی می‌گویند مهندسی است برای اینکه مردم را دلسرد کنند تا در انتخابات شرکت نکنند؛ انتخابات برای کشور افتخار، فرصت و یک ذخیره است و اگر مشارکت پر شور باشد، به آینده کشور کمک خواهد کرد.

  رهبر انقلاب تصریح کردند: اگر این شرکت پر شور مردم با یک انتخاب درست همراه شود، نور علی نور است و آینده کشور را تضمین می‌کند؛ علاج درد‌های مزمن کشور در پر شور بودن انتخابات، حضور عمومی مردم و انتخاب شخصیت اصلح و مناسب در انتخابات ریاست جمهوری است.

  ایشان در بخش دیگری از سخنرانیشان فرمودند: ناکامی‌هایی وجود دارد که باید برطرف بشود. مردم ما هم امروز از اوایل انقلاب نسبت به این نابسامانی‌ها حساس‌ترند. امروز مردم نسبت به فساد حساس اند، نسبت به فاصله طبقاتی حساس‌تر از اول انقلاب‌اند. این چیز بسیار خوبی است.

  رهبر انقلاب افزودند: این نشان‌دهنده این است که مردم با آرمان‌های انقلاب آشنایند و دنبال آن آرمان‌هایند. لذا اعتراض می‌کنند. اعتراض می‌کنند به فساد. هرجایی که مبارزه با فساد باشد مردم در آنجا علاقه نشان می دهند و طرفداری نشان می دهند و دلگریم نشان می دهند. این خیلی مهم است و این نشان‌دهنده گرایش مردم است. همین را باید تقویت کرد.

  حضرت آیت الله خامنه ای گفتند: ما وظیفه داریم با دستاوردها، ناکامی‌ها و ضعف ها را جبران کنیم. دستاوردهایی داریم از جمله این دستاوردها خود همین جوان‌های علاقمند و مبتکر و نیروهای انسانی آماده به کارند. ما به کمک دستاوردها بایستی ناکامی ها را جبران کنیم. دشمن عکس این را می گوید. دشمن ناکامی ها را می آورد جلو می‌گوید نگاه تان به ناکامی ها باشد دستاوردها را فراموش کنید، مسیر انقلاب را رها کنید.

  رهبر انقلاب در سالروز قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز تاکید کردند: آذربایجان دژ استوار ایران در مقابل حملات خارجی بوده است. یعنی ما با همسایه متعرض و متجاوز، چه روسیه تزاری و چه عثمانی سابق چه شوروی، همواره با حملات مواجه بودیم. اگر چنانچه آذربایجان نبود و تبریز نبود و مقاومتها نبود و ایستادگی‌ها نبود و جان فشانی‌ها نبود ممکن بود این تعرض به مناطق مرکزی کشور هم کشیده بشود. آذربایجان سد و دژ مستحکمی بوده است که همواره این حملات را پس زده است و جلوی آنها را گرفته است.

  ایشان افزودند: منطقه تبریز و آذربایجان دو ویژگی هویتی ثابت و همیشگی داشتند یکی عبارت است از دلبستگی عمیق به اسلام به دیانت اسلامی و دومی غیرت و حمیت شدید نسبت به ایران. این همیشه در دورانهای مختلف در آذربایجان وجود داشته اسلام را و ایران را آنچنان اهمیت دادند و آنچنان درباره‌اش حمیت نشان دادند که واقعا یک برجستگی مهمی است که اینها مکرر در برابر توطئه‌های بیگانگان برای تجزیه ایران، در مقابل این تجزیه‌طلبی‌ها ایستادند و یکپارچگی کشور را حفظ کردند.

  http://nedayepishva.com/?p=69048&preview=true لینک کوتاه

   3,015 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای