پایگاه خبری تحلیلی ندای پیشوا | درگیری موافقان و مخالفان ترامپ مقابل کاخ سفید/ پرچم آمریکا به آتش کشیده شد - پایگاه خبری تحلیلی ندای پیشوا

 

 

امروز : جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۰ آبان, ۱۳۹۵ | ساعت انتشار خبر : ۰۰:۵۰ | تعداد بازدید : 267 نفر | امتیاز خبر :
 • درگیری موافقان و مخالفان ترامپ مقابل کاخ سفید/ پرچم آمریکا به آتش کشیده شد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، طرفداران و مخالفان «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور جدید آمریکا بعد از اعلام نتایج نهایی انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 آمریکا، مقابل کاخ سفید تجمع کردند و با یکدیگر درگیر ...

  به دنبال اعلام پیروزی «دونالد ترامپ» در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، هواداران و مخالفان وی مقابل کاخ سفید تجمع کردند و علیه یکدیگر شعار سردادند و درگیر شدند.img14375593

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، طرفداران و مخالفان «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور جدید آمریکا بعد از اعلام نتایج نهایی انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا، مقابل کاخ سفید تجمع کردند و با یکدیگر درگیر شدند.

  شبکه «راشاتودی» گزارش کرد که طرفداران ترامپ و معترضان به نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا با تجمع مقابل کاخ سفید، با یکدیگر درگیر شدند و به یک دیگر توهین کردند.

  طبق این گزارش، گروههای ضدترامپ شعار می‌دادند: «دونالد ترامپ، اینجا (کاخ سفید) خانه خود نیست و «لعنت به تو ترامپ». حامیان وی نیز در حالیکه راهپیمایی می‌کردند، فریاد می‌زدند: «ایالات متحده آمریکا، ایالات متحده آمریکا».

  مأموران پلیس به دنبال بالا گرفتن تنش‌ها میان دو گروه مختلف وارد عمل شد تا هواداران و مخالفان ترامپ را از یکدیگر جدا کند و آنها را پراکنده سازد.

  از طرف دیگر، در دیگر شهرها و ایالات آمریکا از جمله اورگان، کالیفرنیا، سانفرانسیسکو و پورتلند نیز، معترضان به نتیجه انتخابات، به خیابان‌ها آمدند و آشوب به پا کردند و حتی پرچم آمریکا را نیز به آتش کشیدند.

  انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا روز سه‌شنبه ۸ نوامبر (۱۸ آبانماه) آغاز شد و دونالد ترامپ برخلاف پیش‌بینی رسانه‌های آمریکایی، موفق شد با کسب بیش از ۲۷۰ رأی الکترال، بعنوان رئیس‌جمهوری آمریکا برگزیده شود.

  منبع: خبرگزاری دانشجو

  No views yet


  ابرچسب : ,
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای