امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : پنج‌شنبه 12 مه, 2022 | ساعت انتشار خبر : 11:50 | تعداد بازدید : 2789 نفر | امتیاز خبر :
 • فرماندار پیشوا: درمان اقتصاد بیمار کشور نیازمند همراهی مردم با دولت است

  فرماندار پیشوا گفت: درمان اقتصاد بیمار کشور توسط دولت باید با همراهی مردم باشد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، ابراهیم تاجیک‌نوری فرماندار پیشوا در همایش جهاد تبیین با موضوع عدالت در پرداخت یارانه‌ها ...

  فرماندار پیشوا گفت: درمان اقتصاد بیمار کشور توسط دولت باید با همراهی مردم باشد/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، ابراهیم تاجیک‌نوری فرماندار پیشوا در همایش جهاد تبیین با موضوع عدالت در پرداخت یارانه‌ها اظهار داشت:اساس توزیع یارانه‌ها در کشور دارای مشکل است و یارانه سنگینی که دولت هر ساله پرداخت کرده، نه به حساب مردم بلکه به جیب دلالان و واسطه‌ها رفته است و در برخی موارد، یارانه‌ها از مسیر خود منحرف شده و در جای دیگر استفاده گردیده است دولت سیزدهم برای کمک به معیشت مردم و درمان اقتصاد بیمار کشور، آبروی خود را وسط گذاشته و شجاعانه دست به جراحی اقتصادی زده است تا یک بار برای همیشه موضوع یارانه‌ها را حل کند‌.

  وی افزود: دولت سیزدهم به دنبال حذف ارز ترجیحی نیست بلکه به دنبال هدفمند کردن آن است دشمن تمام توان رسانه‌ای خود را به میدان آورده تا با اطلاعات نادرست، مردم را نسبت به آینده خود نگران کند.

  وی گفت: در بحث بنزین، دارو و نان هیچ تغییر قیمتی اتفاق نخواهد افتاد و دولت راهکارهای جایگزین برای هدفمندی ارز ترجیحی را تدوین کرده است«امنیت» خط قرمز ما است و این طرح نباید امنیت جامعه را به هم بزند و مردم باید به اثرات مثبت این طرح اقتصادی که برکات زیادی به همراه خواهد داشت.

   

  http://nedayepishva.com/?p=82166&preview=true لینک کوتاه

   59 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای