امروز : شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 31 جولای, 2013 | ساعت انتشار خبر : 10:29 | تعداد بازدید : 481 نفر | امتیاز خبر :
 • دختر آمریکایی در بازدید از شلمچه چه گفت

  یکی از راویان دوران دفاع مقدس گفت: دختری که از نیویورک برای بازدید از شلمچه آمده بود گفت مقداری از این خاک را به من بدهید با خودم ببرم که هر زمان ...

  یکی از راویان دوران دفاع مقدس گفت: دختری که از نیویورک برای بازدید از شلمچه آمده بود گفت مقداری از این خاک را به من بدهید با خودم ببرم که هر زمان دلم گرفت این خاک را بو کنم.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،  حسین یکتا در یادواره ۱۴ شهید گمنام منطقه کوه خضر نبی قم که شب گذشته در جوار یادمان شهدای گمنام برگزار شد در سخنانی به دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی در اوایل دولت نهم اشاره کرد و گفت: معظم له در آن زمان فرمودند این تحولی که بعد از دولت اصلاحات ایجاد شد نتیجه تشییع باشکوه شهدای گمنام و راهیان نور بود.

  وی با اشاره به تأثیرگذاری شهدا در جامعه سال‌ها پس از جنگ تحمیلی اظهار داشت: یاد شهدا در قلوب مردم جا خوش کرده است و حقیقتاً شهدا بر دل‌ها حکومت می‌کنند.

  جانباز و راوی دفاع مقدس افزود: امروز در حالیکه برخی از جوانان ما با شهدا و کتاب‌هایی که در مورد شهدا است بیگانه هستند در دنیا بر سر کتاب‌های شهدا دعوا است.

  وی به تأثیرگذاری شهدا و مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس بر روی بازدیدکنندگان اشاره کرد و با اشاره به بازدید دختر آمریکایی الاصل از شلمچه گفت: این دختر که از نیویورک برای بازدید آمده بود می‌گفت مقداری از خاک شلمچه را به من بدهید با خودم ببرم که هر زمان دلم گرفت این خاک را بو کنم.

  دبیر سابق ستاد راهیان نور به بازدید پرفسور فرانسوی از این مناطق اشاره و خاطرنشان کرد: این پرفسور که رشته‌اش علوم انسانی و تأثیرگذاری این مناطق را دیده بود می‌گفت ای کاش ما قطعه‌ای از این بیابان را در فرانسه داشتیم.

  وی با بیان اینکه ۲۰۰ هزار شهید دادیم که امروز میلیاردها انسان را به هم می‌ریزد، ابراز داشت: دشمن اشتباه بزرگی در جنگ نرم کردند زیرا گفتمان توحید، عدالت پرستی، فطرت و پاکی در دست ما است.

  یکتا با اشاره به اینکه شهدا دنیا را مدیریت می‌کنند، گفت: ما قدر شهدا را آنگونه که باید نمی‌دانیم در حالی که شهدای ما بر دل‌ها مدیریت می‌کنند.

  وی یادآور شد: امروز هیئت‌ها، ذکر اباعبدالله(ع)، امام عصر(عج) و شهدا در آمریکا غوغا می‌کند.

  راوی دفاع مقدس با بیان اینکه شهدا حلقه اتصال ما با امام زمان هستند گفت: امروز دار و ندار ما گنج عظیم شهدا، جبهه و جنگ است.

  منبع:خبرگزاری فارس

  ۲۰۸ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای