امروز : شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 13 ژانویه, 2015 | ساعت انتشار خبر : 21:07 | تعداد بازدید : 2419 نفر | امتیاز خبر :
 • دبیرخانه دائمی کنگره حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) باید فعال شود

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، کنگره ملي حضرت جعفربن موسي الکاظم(ع) با عنايت ويژه خود حضرت در شب ميلاد رحمت اللعالمين در تالار قرآن آستان مقدس این امامزاده برگزار گرديد.   به شکرانه اين ...

  تولیت آستان مقدس حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) پیشوا تصریح کرد: دبیر خانه دائمی کنگره حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) باید فعال شود و این فرصت برای آن ها که کم کاری داشته اند همچنان باقی است تا جبران مافات نمایند.

  دبیرخانه دائمی کنگره حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) باید فعال شود

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، کنگره ملی حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) با عنایت ویژه خود حضرت در شب میلاد رحمت اللعالمین در تالار قرآن آستان مقدس این امامزاده برگزار گردید.

   

  به شکرانه این توفیق چند نکته قابل توجه را طرح می کنم:

   

  الف: کنگره حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) از جنس مجالس حضرت سید الشهدا (علیه السلام) و سفره با برکت رمضان است هرکس به اندازه توفیق خودش قدم برداشته و فیض خودش را برده است و تقدیر و تشکر از همه فعالان کنگره بر عهده حضرت صاحب الامر(عج) می باشد و مولا با فضل و کرم برای همه دست اندرکاران حساب خواهد کرد.

   

  ب: برنامه هجده دی ایستگاه آخر کنگره نیست، این قطار تازه حرکت کرده است و باید دبیر خانه دائمی این کنگره فعال شود و این فرصت برای آن ها که کم کاری داشته اند همچنان باقی است تا جبران مافات نمایند و هر کس هر قدمی در راستای معرفت افزایی نسبت به صاحت مقدس اهل بیت و حضرت جعفربن موسی الکاظم(علیه السلام) بردارد یقینا به خود و فرزندان و خانواده خودش خدمت کرده است.

   

  ج: غربت و مظلومیت حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) ارثیه مادری است که همه اولاد بنی الزهرا(سلام الله علیها) در آن سهمی دارند ولی شیعه ناب مکلف است برای ادای دین به این ذات مقدسه قدم بردارد.

   

  در این راستا باید برای کنگره بین المللی حضرت جعفربن موسی الکاظم(علیه السلام) برنامه ریزی منسجم تری داشته باشیم و به خصوص برای زیر ساخت های شهرستان از قبیل هتل و مسافر خانه فکری عاجل شود تا انشاءالله اگر اراده جمعی مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان تعلق بگیرد برای سال های بعدی از برکات این حرکت عظیم فرهنگی بهرمند گردیم.

   

  محمد جنیدی

  تولیت آستان مقدس حضرت جعفربن موسی الکاظم(ع) پیشوا

   224 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای