امروز : دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 6 آوریل, 2021 | ساعت انتشار خبر : 19:46 | تعداد بازدید : 1724 نفر | امتیاز خبر :
 • داوطلبان شوراها دچار تبلیغات زودهنگام نشوند/ حفظ امنیت عمومی باید رویکرد اصلی نامزدهای انتخابات باشد

  فرماندار پیشوا با اشاره به این که حفظ امنیت عمومی باید رویکرد اصلی نامزدهای انتخاباتی باشد گفت: داوطلبان شوراها دچار تبلیغات زودهنگام نشوند./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا ...

  فرماندار پیشوا با اشاره به این که حفظ امنیت عمومی باید رویکرد اصلی نامزدهای انتخاباتی باشد گفت: داوطلبان شوراها دچار تبلیغات زودهنگام نشوند./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در جمع داوطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر: داوطلبان انتخابات مراقب باشند دچار تبلیغات زودهنگام نشوند و تا زمان فرا رسیدن موعد قانونی، از تبلیغ در فضاهای مجازی و حقیقی خودداری کنند.

  وی افزود: حفظ امنیت عمومی شهر و شهرستان باید رویکرد اصلی و در اولویت نامزدها برای تعیین مواضع و بیان دیدگاه‌ها و برنامه‌های آنان باشد.

  عباسی بیان کرد:هر اقدامی که امنیت عمومی و فضای ذهنی مردم را مخدوش کند از کسی پذیرفته نخواهد بود و با آن برخورد قانونی صورت می‌گیرد وجود امنیت لازمه هر حرکت عمرانی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و… است و بدون آن هیچ اقدام و عملی، معنا و مفهوم نخواهد داشت.

  وی گفت: سخنان صادقانه با مردم و پرهیز از وعده‌های پوچ و غیرعملی از دیگر مواردی است که کاندیداها باید به آن اهتمام داشته باشند.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: به دلیل شرایط کشور در سال‌های گذشته به ویژه در سال ۹۹، فعالان عرصه اجتماعی به میدان آمده و در حوزه معیشت، کمک رسان مردم شدند ولی اکنون با توجه به انتخابات پیش رو، داوطلبان برای پرهیز از مخدوش شدن چهره انتخابات و ایجاد هرگونه شائبه، اقدامات خیرخواهانه و کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را از طریق متولیان امر همچون کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی و موسسات خیریه به دست نیازمندان برسانند.

  وی ادامه داد: هرگونه توزیع بسته‌ حمایتی و ارزاق توسط داوطلبان و کاندیداهای‌انتخابات شوراهای‌ شهر تخلف انتخاباتی محسوب شده و ضمن معرفی متخلفین به دستگاه قضایی، این اقدام در حکم خرید و فروش آراء است.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=70054&preview=true لینک کوتاه

   239 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای