امروز : یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 6 آوریل, 2021 | ساعت انتشار خبر : 14:53 | تعداد بازدید : 717 نفر | امتیاز خبر :
 • داوطلبان شوراهای بخش مرکزی پیشوا به فرمانداری مراجعه کنند

  فرماندار پیشوا با اشاره به آغاز ثبت نام شوراهای روستتایی گفت: داوطلبان شوراهای بخش مرکزی پیشوا به فرمانداری مراجعه کنند/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران ...

  فرماندار پیشوا با اشاره به آغاز ثبت نام شوراهای روستتایی گفت: داوطلبان شوراهای بخش مرکزی پیشوا به فرمانداری مراجعه کنند/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ثبت نام داوطلبان ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا از ساعت ۸ صبح ۱۶ فروردین آغاز شده و تا ساعت ۱۸ یکشنبه ۲۲ فروردین به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

  وی افزود: به دلیل شیوع کرونا و لزوم اجرای دستورالعمل های بهداشتی و عدم وجود شرایط لازم در بخشداری مرکزی از لحاظ فضای فیزیکی ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی روستاهای این بخش در فرمانداری صورت می گیرد ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی بخش جلیل آباد نیز در محل بخشداری انجام می پذیرد.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: داوطلبان علاوه بر مراجعه حضوری به محل های ثبت نام می توانند با استفاده از سه روش غیرحضوری از طریق اپلیکیشن موبایلی و نسخه ویندوز و یا دفاتر پیشخوان نسبت به نام نویسی اقدام کنند.

  وی گفت: با توجه به خیز چهارم کرونا و قرارگیری شهرستان پیشوا در وضعیت قرمز درخواست می شود داوطلبان تا جایی که امکان دارد از روش های غیرحضوری برای ثبت نام استفاده نمایند.

  انتهای پیام/*

   31 total views,  5 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای