امروز : دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 7 نوامبر, 2017 | ساعت انتشار خبر : 14:28 | تعداد بازدید : 18450 نفر | امتیاز خبر :
 • دانش آموزان گل عباس تا سال دیگر درمدرسه خود

  دانش آموزان گل عباس تا سال دیگر درمدرسه خود با حضور دکتر حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور ، ورناصری مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران ، رحیم جهانی مدیر آموزش و ...

  دانش آموزان گل عباس تا سال دیگر درمدرسه خود

  با حضور دکتر حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور ، ورناصری مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران ، رحیم جهانی مدیر آموزش و پرورش پیشوا ، مجمع خیرین مدرسه ساز استانی و شهرستانی مراسم کلنگ زنی ساخت آموزشگاه روستای گل عباس برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا ؛مدیر آموزش و پرورش شهرستان پیشوا با اشاره به سخنان رهبری که ،مدرسه سازی جهادی مقدس است به یکی از سخنان دکتر حافظی اشاره کرد و گفت: دکتر حافظی در مراسمی گفت فندانسیون بنای انسان سازی مدرسه است و به تشریح این کار خداپسندانه پرداخت.

  وی بیان کرد:مدرسه۱۱ کلاسه روستای گل عباس به نام شهید حسین رسولی نام گذاری شده است که امروز کلنگ آن زده خواهد شد.

  رحیم جهانی با اشاره به اینکه مدرسه تا سال آینده به بهره برداری خواهد رسید افزود : روستای گل عباس از بخش مرکزی شهرستان پیشوا که این آموزشگاه با ۳۵۰ دانش آموز خود در مقطع ابتدایی و متوسطه دوره اول در دوشیفت ، سرانجام با پیگیری و همکاری مسولان و مساعدت خیران مدرسه ساز استان تهران و کشور عملیات ساخت آن آغاز خواهد شد.

  وی همچنین بابیان اینکه همچنان در سطح شهرستان کمبود فضای آموزشی وجود دارد تصریح کرد : شهرستان پیشوا ۱۷ هزار و ۴۰۰ دانش آموز دارد که ۲۵ درصد مدارس آن دوشیفت و تقریبا ۳۰ درصد مدارس نیاز به ساخت و یا مقاوم سازی دارد.

  مدیر آموزش و پرورش پیشوا گفت:با وجود اینکه ۴۱ درصد مدارس شهرستان خیرساز هستند امید است با برنامه ریزی مناسب و هدفمند بتوان خیرین را بیشتر به این سمت سوق داد و مشارکت آنان را در امر احداث و تکمیل مدارس بیشتر کنیم.

   699 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای