امروز : یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 31 آگوست, 2019 | ساعت انتشار خبر : 18:01 | تعداد بازدید : 6392 نفر | امتیاز خبر :
 • دانش‌‌آموز پیشوایی رتبه یک جشنواره دانش‌آموزی را کسب کرد

  ابوالفضل خانی دانش‌آموز پایه پنجم دبستان پرورش علم شهرستان پیشوا توانست در مسابقات بازی‌سازی جشنواره ملی دانش‌آموزی دانشگاه امیرکبیر رتبه نخست را کسب کند. به گزارش ندای پیشوا؛ ابوالفضل خانی اظهار داشت: طراحی ...

  ابوالفضل خانی دانش‌آموز پایه پنجم دبستان پرورش علم شهرستان پیشوا توانست در مسابقات بازی‌سازی جشنواره ملی دانش‌آموزی دانشگاه امیرکبیر رتبه نخست را کسب کند.

  به گزارش ندای پیشوا؛ ابوالفضل خانی اظهار داشت: طراحی این بازی حدود یک ماه زمان برد و نهایتا تحت عنوان “قهرمان کوچولو” طراحی و برنامه‌نویسی آن به اتمام رسید.

  وی افزود: این بازی توسط نرم افزار Game Maker طراحی و ساخته شده که در آن شخصیت اصلی باید در طول بازی با طی کردن مراحل و رد شدن از موانع به مرحله آخر برسد.

  ابوالفضل خانی ضمن تشکر از دانشگاه امیر کبیر و پژوهش سرای خواجه نصیرالدین طوسی شهرستان پیشوا بیان کرد: از جمله اهداف این جشنواره می‌توان به علاقه‌مندسازی دانش‌آموزان به رشته‌های علوم پایه و ایجاد اعتماد به نفس اشاره کرد و این جشنواره می‌تواند در جهت تحقق اهداف و رویاهای دانش‌آموزان بسیار موثر باشد.

  حسین مهدوی نصب معلم راهنمای این دانش‌آموز نیز در رابطه با این مسابقات گفت: در این مسابقه ۱۵ گروه در علوم کامپیوتر، قسمت بازی‌سازی شرکت کرده بودند که ما توانستیم در قسمت امتیازگیری بالاترین رتبه را کسب کنیم.

  وی در ادامه بیان کرد : تمامی گروه‌های سنی می‌توانند با استفاده از نرم افزار Game Maker یک بازی طراحی کنند اما نکته قابل توجه  داشتن هدف است، هدف بازی “قهرمان کوچولو” آموزشی است و برای تقویت املانویسی دانش‌آموزان گروه سنی ۸ تا ۱۲ سال کاربرد دارد.

  مهدوی نصب خاطرنشان کرد: ابوالفضل خانی ضمن کسب دیپلم افتخار در جشنواره ملی دانش‌آموزی امیرکبیر جزء یکی از اعضای باشگاه پژوهشگران نوجوان دانشگاه امیرکبیر نیز شده است و علاوه بر آن می‌تواند به مدت یک سال از خدمات آموزشی‌ این دانشگاه به صورت رایگان بهره‌مند شود.

  بوالفضل خانی دانش‌آموز پایه پنجم دبستان رتبه یک جشنواره دانش آموزی

  بوالفضل خانی دانش‌آموز پایه پنجم دبستان رتبه یک جشنواره دانش آموزی

  ۶۵۷ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای