امروز : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۵ شهریور, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۴:۵۶ | تعداد بازدید : 11088 نفر | امتیاز خبر :
 • دانشگاه علوم پزشکی دو طرح نیمه تمام حوزه بهداشت و درمان پیشوا را تکمیل کند

  دانشگاه علوم پزشکی دو طرح نیمه تمام حوزه بهداشت و درمان پیشوا را تکمیل کند استاندار تهران گفت: امیدواریم دانشگاه علوم پزشکی توجه ویژه به شهرستان پیشوا داشته باشد و دو طرح نیمه ...

  دانشگاه علوم پزشکی دو طرح نیمه تمام حوزه بهداشت و درمان پیشوا را تکمیل کند

  استاندار تهران گفت: امیدواریم دانشگاه علوم پزشکی توجه ویژه به شهرستان پیشوا داشته باشد و دو طرح نیمه تمام را تکمیل نماید.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ محمد حسین مقیمی در مراسم افتتاح کلینیک تامین اجتماعی شهرستان پیشوا ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت اظهار داشت:
  دولت دو وظیفه مهم تامین امنیت و سلامت جامعه را بر عهده دارد و
  کار تمام دولت ها برقرای امنیت در همه شقوق و سلامت به نحو شایسته است.
  وی افزود: سازمان تامین اجتماعی نیز مانند دولت در تامین سلامت و امنیت، دو وظیفه مهم بهداشت و درمان و تامین حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی زمانی که از کار جدا می شوند برعهده دارد.

  استاندار تهران بیان داشت:در استان تهران ۱۴میلیون تحت پوشش بیمه وجود دارد که نیمی از آن تحت پوشش تامین اجتماعی و بقیه تحت پوشش بیمه های مختلف دولتی و غیردولتی هستند.
  وی با اشاره به اینکه دولت باید در تامین خدمات عدالت را مدنظر قرار دهد گفت: برای تامین نیازهای درمانی در برخی مناطق زمان بیشتری نیاز است و دولت سعی بر این دارد تا مناطق محروم از امکانات بهداشتی و درمانی بهره مند شوند.
  وی در ادامه اضافه کرد: در تهران به این دلیل که ۱۴ میلیون جمعیت مهمان وجود دارد و نیاز مناطق محروم وتوسعه یافته به امکانات بهداشتی و درمانی بسیار زیاد است رایزنی ها برای ارتقا بهداشت و درمان صورت پذیرفته است.

  مقیمی گفت:خوشبختانه بخش خصوصی هم در حوزه بهداشت و درمان ورود پیدا کرده است،همچنین خیرین نیز با کمک های خود در ارتقا بخش درمان کمک شایانی نموده اند و به ساخت مراکز درمانی اقبال نشان داده اند.

  استاندار تهران با بیان اینکه مهمتراز اینها پرداختن به بحث پیشگیری است بیان نمود:هر زمان از سلامت صحبت به میان می آید بیمارستان و مراکز درمانی به ذهن ما می رسد اما ملزومات ما ساخت بیمارستان نیست و بخشی از کار ما پرداختن به بحث پیشگیری است.

  وی افزود:در محیط خانه و محله باید به پیشگیری اهمیت دهیم ، توجه به توصیه های بهداشتی بخش درمان حضورمان در مراکز درمانی را کم می کند ولی اگر احتیاج به درمان داشته باشیم وظیفه دولت تامین آن است.

  مقیمی در پایان گفت:در همه شهرستان ها طرح های مختلف در حوزه درمان و درهفته دولت افتتاح شده است و امیدواریم دانشگاه علوم پزشکی توجه ویژه به شهرستان پیشوا داشته باشد و دو طرح نیمه تمام را تکمیل نماید.

  No views yet


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای