امروز : سه شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 3 سپتامبر, 2021 | ساعت انتشار خبر : 16:24 | تعداد بازدید : 1418 نفر | امتیاز خبر :
 • دانشگاه آزاد با چه رویی طلب ١۵۰ میلیارد بابت زمین بیمارستان می کند؟/ این موضوع پیگیری قضایی شود

  امام جمعه پیشوا گفت: بعد از ده سال دانشگاه آزاد بابت زمین و اسکلت بیمارستان به جای جبران خسارت این سال ها طلب ١۵۰ میلیارد تومانی می کند رئیس دادگستری و دادستان ...

  امام جمعه پیشوا گفت: بعد از ده سال دانشگاه آزاد بابت زمین و اسکلت بیمارستان به جای جبران خسارت این سال ها طلب ١۵۰ میلیارد تومانی می کند رئیس دادگستری و دادستان محترم شهرستان این موضوع را پیگیری کنند و طرف مردم باشید بیت المال است و حقی ندارند طلبکار باشند/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته که با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و حضور پرشور مردم در تالارقرآن حرم جعفربن موسی الکاظم(ع) برگزار شد اظهار داشت: ما بر سر دوراهی هستیم یکی از این راه همدلی عاشقانه حول محور امام است و عهدی که با امام بستیم امام می فرمایند به مردم و شیعیان بگویید اگر با هم همدل و همراه و باهم و غم خوار هم ودر کنارهم بودند امت واحده بودند من زودتر از این ها میامدم این غیبت خیلی سرانجامی نداشت.
  وی افزود: همه باید حول محور امام و امت واحده باشید مسیر دوم و مسیر دیگر عدم اجتماع و عدم اتحاد و امت واحده نبودن و متفرقه بودن و اختلاف داشتن است مسیری که ما را از اهل بیت دور می کند و ما را به شقاوت می رساند و ما را درکربلا مقابل امام قرار می دهد بعضی از سیاسیون و خواص چرا به اینجا رسیدن چون راه را درست نرفتند زنی که باید کوه عاطفه و محبت و احساسات باشد زن با این عواطف و احساسات این زن چگونه جگرگوشه خود را سقط می کند چرا انسان به اینجا می رسد.

  حجت الاسلام باقری بیان کرد: چرا پدرومادر راضی می شود بچه سقط شود قساوت قلب و شقاوت و بیچارگی همین است بالای ٣۰۰ هزار بچه در سال در کشور امیرالمومنین و امام حسین سقط می شود این درد را کجا بگوییم چرا انسان برای ما اهمیت ندارد راحت بچه را می کشیم کسی هم ککش نمی گزد آدم کشی می کنند کسی هم تذکر نمی دهد برای هیچ کس مهم نیست چقدر سنگ دل شدیم این سنگ دلی عاقبت خوبی ندارد و ما را بیچاره می کند.
  وی گفت: طرف زنگ زده میگه من بچمو سقط کردم و شوهرمم راضی بوده دیه چقدر میشود میگم تو قاتلی او را کشتی دیه به کی میخوای بدی حالا خوبه بعضی اینها عذاب وجدان دارند سقط جنین حرام شرعی اخلاقی و قانونی است قساوت قلب یک امت و ملت گاها دچار می شود مانند شام و کوفه که امت و ملتی قساوت قلب گرفتند به خاطر این که از حرف امام و ولی دور شدند

  وی ادامه داد: از دهه ٨۰ رهبری معظم انقلاب دستور دادند جمعیت کشور اصلاح شود اینقدر تذکر دادند تا سال ٩١ علنا که این خیلی درد است در بجنورد رهبری ولی و امام و بزرگ جامعه فرمودند ما اشتباه کردیم باید استغفار کنیم چقدر درد است آنوقت ما ککمون نمی گزد از این جریان ده سال می گذرد نه این که جمعیت بیشتر نشده کمتر هم شده هر خانواده دو بچه بیاورد تازه جمعیت صفر می شود الان که منفی هستیم به یک بچه هم راصی نیستند.

  وی عنوان کرد: چندسال دیگه به چه دردی گرفتار می شویم کجا داریم میریم؟ بیست سال بعد طبق آمار با همین دست فرمون ضربه می خوریم جز کشورهای پیرترین کشور دنیا می شویم خانواده ها کجا دارید میرید چه کسی باید جبران کند؟

  روح الله باقری اظهار داشت: در مسئله افغانستان چند نکته از مطلب حضرت آقا در دیدار هیات دولت عرضه بدارم حوادث افغانستان بسیار حوادث غمباری است مردم افغانستان و ملت افغانستان برادر و هم دین و هم زبان و فرهنگ ما هستند.

  وی افزود: برای ملت ایران مردم افغانستان مهم هستند نه دولت ها مردم سلحشور و مقاوم و مظلوم افغانستان مهم هستند رابطه ما با این دولت ها که میایند و می روند به دو عامل بستگی دارد این که با مردم و شیعیان افغانستان چگونه رفتار می کنند و با ما و ایران اسلامی چطور رفتار می کند که ارتباط داشته باشبم یا نه آنچه که امروز از حوادث افغانستان می بینیم نتیجه بیست سال حضور ضالمانه و اشغال گران آمریکا و رژیم صهیونیستی است در این بیست سال آمریکایی ها علی رغم رفتار فریب دهنده یک قدم برای حل مشکلات و پیشرفت آنها برنداشتند و فرار فضاحت بار و ننگینی آمریکایی داشتند متاسفانه مردمی را با خود خارج می کنند که معلوم نیست با خود کجا می برند بعضی ها فکر می کنند جایی می برند که گل و بلبل و بهشت و باغ است می برند در کمپ هایی که کمترین امکانات هم در آنجا نیست.

  حجت الاسلام باقری بیان کرد: خداروشکر آرام آرام این پیک کرونا هم رو به افول است امیدواریم پیک آخر باشد آماری که داریم قسمت عمده ای از گرفتاری مردم و مرگ ومیر ما در کرونا به خاطر ناامیدی و ترس است دلهره ای که در مردم ایجاد شده اگر ترس و اخبار نگران کننده نبود امیدواری و دلگرمی مردم بیشتر می شد و بدن ها قوی تر می شد و بیشتر و بهتر با ویروس مبارزه می کردند خیلی از دکترها گفتند که کرونا از آنفلوانزا ضعیف تر است چرا این همه نگرانید؟ این همه اخبار منفی و مرگ و میر چرا اخه؟ رعایت کنیم اما نگران نباشیم در خانه هر شبکه ای از تلویزیون را می بینیم اخبارمرگ کرونا می گوید خب مردم نگران می شوند درمان این مسئله دعا و دست به دامن خدای متعال و اهل بیت(ع) است فرق ایمان و کفر در این است مومنین ناامید نمی شوند اما کفار ناامید می شوند.

  امام جمعه پیشوا تصریح کرد: از روزهای اول کرونا رهبری معظم انقلاب ولی و امام جامعه دستور دادند دعای هفتم صحیفه سجادیه را بخوانید ما روحانیون و ائمه جماعات و… کوتاهی کردیم این فرهنگ را باید راه می انداختیم پنج دقیقه بیشتر طول نمی کشد امام هادی و امام عسگری در گرفتاری ها می خواندند حتما این دعا را در مساجد هرروز و هرشب خوانده شود مومنین در منازل بخوانند در نمازجمعه هم بین نماز خوانده شود حضرت آقا در دیدار با هیات دولت برای اولین بار خیلی درد است که بعد از چهل سال انقلاب رهبری برای اولین بار تعبیر کنند به آسیب دیدن اعتماد عمومی در دیدار دولت فرمودند اعتماد عمومی و انقلاب و ارزش ها و حاکمیت اسلامی و دولت اسلامی آسیب دیده و باید ترمیم شود برای ما درد است و انتظار داریم دولت حاج آقای رییسی با ارتباطات و مردمی و عملی کردن وعده ها و ارتباط مستمرو کف میدانی با مردم اعتماد را برگردانند این دولت توان دارد که این اعتماد را برگرداند نزدیک شدن به مردم با حضور میدانی که در این یکی دوهفته آغاز دولت جمعه قبل وارد خوزستان و این جمعه وارد سیستان شدند برای ما مردم فرق می کند کسی رییس جمهور باشد که صبح جمعه با خبر شود بنزین گران شده با رییس جمهوری که کف میدان است مردم وقتی بیدار شوند ببینند داخل استان و کنارشان است کسی که در دوسال کرونا از اتاق خود خارج نشده و نگران زخم بستر او باشیم یا رییس جمهوری که نگرانیم کرونا نگیرد از بس کنارمردم است تفاوت از زمین تا اسمان است امیدواریم با این رفتار ها و برخوردها آسیب ها التیام بخشده شود.

  وی گفت: وقتی سال ٩٨ سیل آمد در گلستان و لرستان ایشون در جزیره فلان چندین ساعت مشغول خوش گذرانی بود اما فرق می کند حاج آقای رییسی و حاج قاسم داخل سیل بودند برای مردم فرق دارد و برای ما مهم است.

  وی ادامه داد: انتظار از حاج آقای رییسی داریم آقای رییسی ما به شما دل و امید بستیم این ساده زیستی و مردمی بودن در کنارش کارامدی و حل مشکل مردم باشد فقط ادعا نباشد ساده زیستی و مردمی باشد در کنار اینها کارآمدی مهم است وزرا و استانداران و فرمانداران شما که بعد دوهفته جای استانداران و فرمانداران خالی است زودتر در وزارت کشور انجام شود هنوز تغییری در دولت نمی بینیم کارآمدی مهم است ما جرات وجسارت صداقت با مردم را داشته باشیم جایی اگر اشتباه کردیم در قضیه همین زندان اوین و زندان های دیگر که دوربین ها هک شد و هویدا شد بعصی ها راست بود جرات عذرخواهی از مردم داشته باشیم مانند مقام معظم رهبری که بعد چند سال فرمودند در جمعیت اشتباه کردیم جرات عذرخواهی داشته باشیم.

  باقری بیان کرد: اما رییس جمهور محترم به داد این شهر برسید این شهرستان ده ساله شهرستان شده دوساله از این ده سال در دوسال آخر احمدی نژاد چه غلط و اشتباهاتی انجام داد و ارزش هایی را زیر پا گذاشت هشت سال زمان روحانی هم که چه بلایی سرمان آمد بسیار پسرفت کردیم عقب رفتیم ضرراندر ضرر کردیم کجای این شهر به شهرستان میخورد تابلوی فرمانداری را بردارید و تابلوی دهیاری بزنید چه فرمانداری چه کشکی کدام کار عمرانی و فرهنگی و آموزشی و درمانی تازه بعد ده سال می گویند دوماه دیگر مشکل بیمارستان حل می شود میخوام صدسال سیاه حل نشود دیگر خسته شدیم تازه دانشگاه آزاد می گوید ١۵۰ میلیارد بدهید تا زمین و اسکلت را تحویل بدهیم مگه مال باباته؟ به چه حقی این حرف را می زنید؟ ده ساله بیت المال را خواباندید به جای عذرخواهی و جبران خسارت تازه پول هم می خواهید؟ شما پررویی نجومی دارید.

  وی گفت: انتظار داریم از نماینده محترم آقای نوش آبادی یک سال و نیم از انتخاب شدنشان در مجلس می گذرد البته شنیدم در بیمارستان خیلی پیگیری کردند اما یک وسال ونیم میگذرد یک گزارش بابت این مدت بدهید به ما در این دولت جبران شود انتظار داریم نماینده و فرماندار و شورای شهر و دادستان و دادگستری طرف مردم را بگیرید.

  وی ادامه داد: آقای قالیباف چند ماه پیش آمد اینجا هفتاد میلیارد بودجه برای بیمارستان گذاشتند الان دانشگاه میگوید اینو بدهید سال بعد هم هشتاد میلیارد بدهید تا اسکلت به شما بدهیم خجالت دارد
  به جای جبران خسارت بعد از سال ها این چندرغاز هم می خواهند بگیرند این موضوع پیگیری قضایی شود دادستان محترم این قضایا را پیگیری کند کاری به حاشیه ندارم این ها را پیگیری کنید.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=73041&preview=true لینک کوتاه

   226 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای