امروز : دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 9 مه, 2018 | ساعت انتشار خبر : 12:38 | تعداد بازدید : 18227 نفر | امتیاز خبر :
 • دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا اولین دانشگاه آغاز کننده طرح های اقتصاد مقاومتی

    به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،دکتر شیبانی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت گرامیداشت هفته معلم اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا به منظور تسهیل شرایط تحصیلات عالی ...

  دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا اولین دانشگاه آغاز کننده طرح های اقتصاد مقاومتی

   

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پیشوا ،ورامین گفت:دانشگاه آزاد پیشوا ،ورامین اولین دانشگاهی است که چند سال قبل طرح های خود را در زمینه اقتصاد مقاوتی آغاز کرده است و چندین پروژه بزرگ را در این زمینه اجرا کرده است.

   

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا،دکتر شیبانی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت گرامیداشت هفته معلم اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا به منظور تسهیل شرایط تحصیلات عالی معلمان شاغل و با توجه به اهمیت ویژه ای که برای شغل فرهنگیان شهرستان های پیشوا و ورامین و قرچک قائل است ،تسهیلاتی برای آنها در نظر گرفته است.

  وی افزود : طی تفاهم نامه های منعقد شده، تخفیف ۱۰ تا ۲۰ درصدی شهریه،پرداخت به صورت اقساط و همچنین تسهیلات دراز مدت وزارت علوم برای فراهم نمودن شرایط ادامه تحصیل معلم دانشجویان فراهم شده است.

  رئیس دانشگاه ازاد اسلامی پیشوا ،ورامین با اشاره به رتبه خوب علمی دانشگاه پیشوا بیان نمود: دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا بین ۲۸۰۰ دانشگاه رتبه ۱۲۰ را به خود اختصاص داده است که امیدواریم در سال ۹۷ تا رتبه زیر ۱۰۰ ارتقاء پیدا کنیم.

  وی در ادامه اضافه کرد: دانشگاه پیشوا ۳۴ سال قدمت دارد و با حدود ۶۰۰ هیات علمی دارای سوابق تحقیقاتی و تجربی بسیار بالایی است که بسیاری از این اعضاء درجه دانشیاری و استاد تمامی دارند .

  شیبانی به ارتقا رشته های تحصیلی در مقاطع مختلف دانشگاه اشاره کرد و گفت: در مقطع دکتری ۳۰ دکتری و مقطع کارشناسی ارشد ۱۱۶ رشته تحصیلی در دانشگاه پیشوا وجود دارد و ۳۲ رشته غیر پزشکی تا سال تحصیلی جدید اضافه میشود.

  وی افزود: دانشگاه پیشوا ورامین با توجه به رویکرد تولید علم و تجاری سازی علمی وطرح های درآمد زا آینده درخشانی پیش رو دارد.

  شیبانی اظهار کرد: علم و فرهنگ اسلامی در دانشگاه باید در کنار هم وجود داشته باشد و اگر ما فقط سرگرم کار علمی بشویم قطعا جامعه و دانشگاه با آسیب جدی مواجه خواهد شد.

  وی تاکید کرد: ترویج فرهنگ اسلامی در مملکت اسلامی و در دانشگاه آزاد اسلامی باید تربیت اسلامی را به همراه داشته باشد.

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پیشوا با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه تولید کالای ایرانی تاکید کرد:دانشگاه آزاد پیشوا ،ورامین اولین دانشگاهی است که چند سال قبل طرح های خود را در زمینه اقتصاد مقاوتی آغاز کرده است و چندین پروژه بزرگ را در این زمینه اجرا کرده است.

  وی افزود:ما باید دانشجوی کارآمد ،کارآفرین و با مهارت های لازم تحویل اجتماع دهیم که مثمر ثمر در زمینه اقتصاد مقاومتی باشد.

  شیبانی در پایان تصریح کرد: دانشجو باید به یقین و باور مفید بودن برای اجتماع برسد ،اگر بحث ارزش ها و باورهای دینی در دانشجو قوی تر و غنی تر بشود تحولاتی در جامعه ایجاد میشود که این تحولات دنیا را تکان می دهد.

   265 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای