امروز : سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۳ مهر, ۱۳۹۸ | ساعت انتشار خبر : ۱۱:۰۰ | تعداد بازدید : 4895 نفر | امتیاز خبر :
 • دادستان پیشوا گفت: سوداگران باغ ویلاهای غیرمجازی که حکم تخریب گرفتته اند اگر اقدام به فروش غیر قانونی کنند با اشد مجازات مواجه می شوند.

  به گزارش ندای پیشوا؛ عادل رحمانی گفت: از خرید و فروش زمین و املاک ویلایی غیرمجاز در شهرستان پیشوا خودداری کنید چراکه دستور تخریب آنها صادر شده است و به‌زودی حکم تخریب ...

  به گزارش ندای پیشوا؛ عادل رحمانی گفت: از خرید و فروش زمین و املاک ویلایی غیرمجاز در شهرستان پیشوا خودداری کنید چراکه دستور تخریب آنها صادر شده است و به‌زودی حکم تخریب آنها اجرا می‌شود.

  رحمانی افزود: اجرای احکام صادره در خصوص قلع و قمع ویلاهای غیرمجاز در اراضی تغییر کاربری داده شده در دستور کار قرار گرفته است.

  وی  گفت: برخی مالکان اینگونه اراضی و باغات با علم به این موضوع، قصد فروش اراضی خود با قیمت های نامتعارف به مشتریان را دارند که بنده اعلام می کنم این کار ممنوع است و به هیچ وجه نمی توانند خریدو فروش کنند.

  دادستان پیشوا افزود: کلیه احکام قلع و قمع در نوبت اجرا قرار گرفته‌اند و عملیات گسترده تخریب بدون اغماض برابر قانون با قاطعیت ادامه پیدا خواهد کرد.

  وی گفت: در برابر قانون برای خریداران اینگونه اراضی هیچگونه حقی بعد از انتقال جهت ممانعت از اجرای حکم ایجاد نمیشود و با اعمال قانون و اجرای قلع و قمع بناهای موضوع احکام صادره از دادگاهها خسارتهای فراوان مادی و معنوی به خریداران وارد میشود.

  ۱۳۱ total views, 4 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای