امروز : شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 2 فوریه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 16:55 | تعداد بازدید : 848 نفر | امتیاز خبر :
 • دادستان ورامین: حمایت از خانواده زندانی ها تنها سبد کالا نیست

  دادستان عمومی و انقلاب ورامین گفت: حمایت از خانواده های زندانی ها تنها اهدا سبد کالا نیست بلکه مشکلات آنها باید به صورت اساسی برطرف شود/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، علیرضا شمس ...

  دادستان عمومی و انقلاب ورامین گفت: حمایت از خانواده های زندانی ها تنها اهدا سبد کالا نیست بلکه مشکلات آنها باید به صورت اساسی برطرف شود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، علیرضا شمس دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین در گفتگویی با بیان این که حمایت از خانواده زندانیان اولویت دادستانی است چرا که بی توجهی به خانواده این افراد در معرض آسیب های اجتماعی قرار دارند گفت: حمایت از خانواده زندانی ها تنها سبد کالا نیست.

  وی افزود: با به زندان افتادن هر فرد خانواده او در معرض بسیاری از آسیب های اجتماعی قرار می گیرد و اگر افراد آن خانواده مورد حمایت قرار نگیرند مشکلات جامعه پیش از به زندان افتادن فرد مجرم می شود.

  شمس بیان کرد: وظیفه انجمن حمایت از زندانیان فقط تهیه سبد کالا و تامین مایحتاج اولیه خانواده زندانیان نیست بلکه مشکلات آنها باید به صورت اساسی بررسی و برطرف شود.

  دادستان عمومی و انقلاب ورامین تصریح کرد: همکاری ادارات و نهادها به انجمن حمایت از زندانیان در ایجاد درآمد پایدار می تواند مشکلات خانواده زندانیان را برطرف و آنان در توانمند شدن یاری رساند از ظرفیت شورای اسلامی و شهرداری ورامین می توان در بستر قانون استفاده کرد و درآمد پایداری را برای انجمن ایجاد نمود تا بتوان حمایت های مادی و معنوی بیشتری به این خانواده ها ارائه کرد.

  وی ادامه داد: در حال حاضر ۲۰۰ خانواده به صورت ثابت و ۴۰۰ خانواده به صورت موردی تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان قرار دارند و از خدمات دائمی و موردی برخوردار می شوند.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=68637&preview=true لینک کوتاه

   297 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای