امروز : شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 19 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 13:05 | تعداد بازدید : 1068 نفر | امتیاز خبر :
 • دادستان ورامین: افراد آزاد شده از زندان به شغل نیاز دارند

  دادستان عمومی و انقلاب ورامین گفت: کسانی که از زندان آزاد می شوند به شغل پایدار و مناسب نیاز دارند تا به سمت جرائم کشیده نشوند/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، علیرضا شمس ...

  دادستان عمومی و انقلاب ورامین گفت: کسانی که از زندان آزاد می شوند به شغل پایدار و مناسب نیاز دارند تا به سمت جرائم کشیده نشوند/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، علیرضا شمس دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین در جلسه انجمن حمایت از زندانیان اظهار کرد: با توجه به شرایط ویژه کشور در شیوع ویروس کرونا برخی از زندانیان مرخص شدند که با توجه به شرایط ناشی از ویروس کرونا این افراد به حمایت بیشتری نیاز دارند.

  دادستان ورامین تصریح کرد: هرچند که آزادی زندانیان در ایام شیوع ویروس کرونا با هدف جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و کمک به خانواده ها انجام شد ولی نداشتن شغل این افراد را با مشکلاتی مواجه کرد که نیازمند حمایت بیشتر از سوی نهادها و انجمن های حمایتی هستند.

  وی گفت: انجمن حمایت از زندانیان برای حمایت مادی از خانواده ها به درآمد پایدار نیازدارند که برای تحقق این مهم لازم است با تشکیل کمیته اقتصادی از ظرفیت تمامی افرادی که ایده هایی برای کسب درآمد بیشتر هستند استفاده کرد.

  http://nedayepishva.com/?p=64235&preview=true لینک کوتاه

   370 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای