امروز : پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 23 ژوئن, 2017 | ساعت انتشار خبر : 18:21 | تعداد بازدید : 7552 نفر | امتیاز خبر :
 • راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان پیشوا برگزار شد

  مردم شهرستان پیشوا با حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس فریاد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر دادند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای پیشوا،مردم روزه دار و همیشه در صحنه ...

  مردم شهرستان پیشوا با حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس فریاد «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر دادند.

  به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای پیشوا،مردم روزه دار و همیشه در صحنه شهرستان پیشوا در آخرین جمعه‌ ماه مبارک که به فرموده امام راحل به روز جهانی قدس نامگذاری شده، با اجتماع در میدان امام خمینی (ره) صحنه‌های پرشور دفاع از مظلوم را خلق کردند.

  راهپیمایان در این شهرستان با حرکت در مسیرهای راهپیمایی منتهی به صحن مطهر امامزاده جعفر(ع) صحنه های زیبایی از وحدت و انسجام مسلمانان را به رخ جهانیان کشیدند.
  در میان راهپیمایان بسیاری از برادران افغان، مقیم پیشوا نیز حضور داشته و همبستگی و حمایت خود را از مردم فلسطین به نمایش گذاشتند.
  حضور پرشور جوانان، دانش آموزان و قشرهای مختلف مردم در راهپیمایی امروز ثابت کرد که حمایت از مردم مظلوم فلسطین به قشر، سن و یا گروه خاصی محدود نمی شود و آحاد مسلمانان در صفوفی در هم تنیده از آرمان های مردم مظلوم فلسطین حمایت خواهند کرد.
  راهپیمایان با مشت های گره کرده، مرگ استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اسرائیل غاصب را خواستار شده و شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سردادند.

  راهپیمایان با اعلام انزجار از سکوت مجامع بین المللی و کشورهای عربی خواستار واکنش سازمان های بین المللی نسبت به جنایات رژیم جعلی اسرائیل شدند.
  مردم پیشوا با حضور در صحن مطهر امامزاده جعفر (ع) پیشوا بر مقاومت در برابر زیاده خواهی های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و اسرائیل تاکید کردند.
  امام خمینی (ره) در ۱۶ مرداد ۱۳۵۸ دراقدامی هوشمندانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان «روز جهانی قدس» نامگذاری کردند و از مسلمانان جهان خواست که دراین روز همبستگی خود را برای حمایت از حقوق قانونی مردم مسلمان فلسطین به نمایش بگذارند.

  روز قدس عامل وحدت و بیداری و حمایت مسلمانان از مردم بی دفاع فلسطین است؛ قدس دیگر بخش جدایی ناپذیر جغرافیای جهان اسلام به شمار می رود و هیچ فردی نمی تواند از آن ذره ای چشم پوشی کند.
  امام خمینی(ره) درباره روز قدس فرمودند: «روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است. روز قدس، جهانی است و روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است».
  مقام معظم رهبری نیز در خصوص روز جهانی قدس فرمودند که « روز جهانی قدس مظهر اراده عمومی ملت های مسلمان برای مقابله با آمریکا و اسراییل است»

   

   

    

   

   

   

   

  ۲۹۸ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای