امروز : جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 25 سپتامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 16:29 | تعداد بازدید : 5937 نفر | امتیاز خبر :
 • دادستان شهرستان پیشوا معامله باغ ویلا های غیر مجاز را غیر قانونی دانست

  دادستان شهرستان پیشوا معامله باغ ویلا های غیر مجاز را غیر قانونی دانست و از مردم خواست فریب فروشندگان را نخورند. به گزارش ندای پیشوا؛ عادل رحمانی گفت: اخیرا حکم چهل تا پنجاه ...

  دادستان شهرستان پیشوا معامله باغ ویلا های غیر مجاز را غیر قانونی دانست و از مردم خواست فریب فروشندگان را نخورند.

  به گزارش ندای پیشوا؛ عادل رحمانی گفت: اخیرا حکم چهل تا پنجاه باغ ویلای غیر مجاز صادر شده است و خردیداران فریب فروشندگان را نخورند که قلع و قمع بنا‌های غیرمجاز در باغات و اراضی زراعی با قاطعیت و جدیت اجرا می شود.

  وی افزود: باید توجه کنیم که قوانین برای رعایت مصالح عالی که حفظ کاربری اراضی و حمایت از منابع طبیعی و به عبارت جامع دفاع از حقوق عامه است تصویب شده و مهمتر از تصویب قانون اجرای آن است که بدون تردید منجر به صیانت و حفاظت از حقوق عمومی خواهد شد.

  رحمانی گفت: کشور نیازمند اراضی کشاورزی و باغات است اگر با تغییر کابری‌ها مقابله نشود مسلما در سال‌های نه چندان دور با مشکلات عدیده زیست محیطی و اجتماعی مواجه خواهیم شد.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پیشوا افزود: برابر قانون، ادارات مسئول باید در مراحل اولیه ساخت و ساز‌های غیر مجاز ورود کنند تا صاحبان اراضی سرمایه‌های خود را صرف بنا‌هایی نکنند که عاقبت باید تخریب شود.

  رحمانی از اداره جهاد کشاورزی خواست با جدیت بیشتر نسبت به اعمال مقررات تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی اقدام کند.

  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پیشوا گفت: افراد هم در خرید اینگونه اراضی دقت کنند که فریب نخورند، چرا که بعد از خرید این اراضی که حکم تخریب بنا‌های غیرمجاز آن‌ها صادر شده حقی برای خریدار جهت جلوگیری از اجرای حکم ایجاد نمی‌شود. این موضوع به نیروی انتظامی ابلاغ شده که در رسانه‌ها و معابر عمومی و دفاتر املاک شهر و روستا پخش و نصب شود که خریداران مطلع باشند و متضرر نشوند.

  وی ضمن توصیه به شهروندان گفت: افرادی که محکوم به قلع و قمع بنا‌های غیرمجاز شده‌اند نسبت به تخریب بنا‌ها اقدام کنند تا خسارت کمتری متحمل شوند در غیر این صورت برابر مقررات قانونی تخریب‌ها در زمان بندی تعیین شده به نوبت اجرا خواهد شد.

  دادستان شهرستان پیشوا معامله باغ ویلا های غیر مجاز را غیر قانونی دانست.

  دادستان شهرستان پیشوا معامله باغ ویلا های غیر مجاز را غیر قانونی دانست.

  ۸۹۸ total views, 3 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای