امروز : دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱ مهر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۱۳:۴۰ | تعداد بازدید : 13660 نفر | امتیاز خبر :
 • خون شهیدان اهواز،ضامن استمرار استقلال کشور

  خون شهیدان اهواز ،ضامن استمرار استقلال کشور به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، مهدی مقاری در یادداشتی نوشت: باری دیگر این حادثه، موید رواج روحیه ایثار و فداکاری در بین ایرانیان با توجه به ...

  خون شهیدان اهواز ،ضامن استمرار استقلال کشور

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، مهدی مقاری در یادداشتی نوشت: باری دیگر این حادثه، موید رواج روحیه ایثار و فداکاری در بین ایرانیان با توجه به قرار داشتن در حال و هوای محرم و نزدیکی به عاشورای حسینی وهمچنین ایام پرشور دفاع مقدس، شد و باعث زنده‌تر این مناسبت‌ها شد.

  در آخرین روز تابستان، جان‌های شیرینی از شهروندان اهوازی فدای میهن شده و خزان شدند و این بدان معنا است که پایداری و ماندگاری، هزینه دارد که در این ۴۰ سال در هر مقطعی، گروهی از مردم این هزینه سنگین را بدون چشم‌داشتی پرداخت کرده و بر این مسئله به خود بالیده و افتخار کرده‌اند و اینک اهوازی‌هایی که هشت سال زیر آماج حملات دژخیم بعث بودند، از این آزمون، سربلند بیرون آمدند.

  مزدورانی که با اتحاد و همبستگی مردم ایران مشکل دارند و نان خود را در تفرقه و انشقاق ملت می‌خورند، این خیال خام و واهی را به گور خواهند برد و ملت ایران در این مسیر همگرایی و یکی ماندن، از همه چیز خود که بالاترین آن، جان است نیز مایه می‌گذارد، همچنان که در چهار دهه اخیر، این ملت غیور چنین نموده است.

  ایران و ایرانی از نقشه‌های شوم اهریمن بد سرشت نمی‌هراسد و این تهدیدات را به فرصت مبدل خواهد ساخت و در زمانی مناسب، شایسته‌ترین پاسخ‌ها را نثار نحسشان می‌کند که این حادثه تروریستی، موجی از همدلی و وفاق را میان اقوام و عناصر مختلف مملکت اسلامی ایران برقرار خواهد کرد.

  امید است روزی فرا رسد تا بزرگان و طراحان چنین نقشه‌های پلیدی بر سر عقل آمده و با بازخوانی مسیر غلط ۴۰ ساله خود، پشیمانی و ندامت خود را از اربابان عبری، عربی و غربی فریاد زده و به دامان پاک مردم یکپارچه و موحد ایران کهن بازگردند.

  آری چنین است که خون‌های پاک و معصومی که ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ بر زمین داغ اهواز جاری گشت، هم مسیر با خون‌هایی که از ۳۱ شهریور ۱۳۵۹ بر زمین این مرز پر گهر ریخته شده، شوند و ضامن بقا و استمرار جمهوری اسلامی و استقلال ایران گردیده و در یک کلام «خون شهیدان اهواز، ضامن استمرار استقلال کشور است» و با این شرایط است که زمینه‌های استحکام و قوام این نظام مقدس فراهم شده و با چنین اقشار و اقوامی که همیشه مدافع یکپارچگی و هم گرایی ملت هستند، باید به بدخواهان و کج اندیشان، چنین گفت: زهی، خیال باطل و بر این خیال بیهوده عاقبت به شر، تمام خواهید شد و نامی از شما در تاریخ نخواهد ماند.

  ۳۳ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای