امروز : شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 9 دسامبر, 2014 | ساعت انتشار خبر : 17:06 | تعداد بازدید : 3853 نفر | امتیاز خبر :
 • سخنرانی رزمنده ای که حرفش عبور از خط قرمز دولت بود اشکال داشت اما عبور از خط قرمز رهبری اشکالی ندارد

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، عباس ملکوتی خواه فرماندار شهرستان پیشوا در جمع معترضین به سفر فاطمه راکعی به این شهرستان گفت: من از علاقه ای که به نظام و انقلاب دارید  ...

  خواهر یک شهید خطاب به فرماندار پیشوا گفت: رزمنده ای که نه چشم داشت، نه پا داشت، نه دست داشت و همه چیز خود را در جبهه های جنگ جا گذاشته بود و می خواست سخنرانی کند، اگر حرفش عبور از خط قرمز دولت بود، اشکال داشت اما امروز که می آیند و از خط قرمز رهبری عبور می کنند، اشکالی ندارد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، عباس ملکوتی خواه فرماندار شهرستان پیشوا در جمع معترضین به سفر فاطمه راکعی به این شهرستان گفت: من از علاقه ای که به نظام و انقلاب دارید  تقدیر و تشکر می کنم . امیدوارم در تمام مراحل زندگی، انقلاب و پیشرفت شهرستان به این جدیت پیگیر و علاقه مند باشد.

  وی افزود: این بحث هایی که امروز اینجا مطرح است، بحثی نیست که در پیشوا و تهران مطرح باشد، در کل کشور با سیاست هایی که مقام معظم رهبری و دولت اعمال می کنند بحث های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کل کشور دارد پیش می رود.

  ملکوتی خواه شهرستان پیشوا را  یکی از شهرستان های قدیمی و با اصالت فرهنگی مذهبی دانست و اظهار داشت: قدمت فرهنگی مذهبی شهرستان پیشوا شاید از زمانی است که حضرت جعفر بن موسی الکاظم (علیه السلام) در این جا به شهادت می رسد و مدفون می شود؛ از آن زمان مردم اینجا هم به مذهب اعتقاد داشتند و هم به فرهنگ و هم یک اصالت فرهنگی مذهبی دارند.

  فرماندار شهرستان پیشوا با بیان این که  اسم شهرستان پیشوا اخیرا در شورای میراث فرهنگی استان به نام « مهد انقلاب اسلامی » نامگذاری شده است اظهار داشت: حالا اگر خدایی نکرده با یکسری حرکات ناجور در بعضی از مواقع این قداست، بزرگی و ابهت شهرستان پیشوا را سر مسائل جزیی و بیهوده از بین ببریم کار درستی نیست.[در این لحظه صدای اعتراض حضار بلند می شود]

  فرماندار پیشوا ادامه داد: من گفتم جای تقدیر و تشکر دارد ولی راهش این نیست. راه پیشرفت شهرستان شما و حفظ قداست آن این نیست. من از خیلی از شما پیشوایی تر هستم. من ۶ سال بهترین دوران عمرم را در این شهرستان، بخشدار بودم. الان یکسال است باز به دعوت خود شما آمدم تا شهرستان شما را از این مشکلات و مسائلی که هست نجات دهم.

  وی افزود: الان هم کارهای بسیار بزرگی را در این جا شروع کردیم این بحثی که شما امروز دارید مطرح می کنید راهش این نیست،راهش این است که یک جلسه ای اینجا تشکیل بدهیم. شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اینجا جلسه بگذاریم واین بحث های فرهنگی و مذهبی و دعوت از سخنرانان را هدایت کنیم.

  ملکوتی خواه بیان داشت: این راهش نیست که جمع بشوند در مسجد و در خیابان راه بیفتند. یعنی شما این جمعی که این جا جمع شدید من میدانم چقدر علاقه مند هستید و چه عرق شدید مذهبی در وجود شما هست. ولی دشمنان انقلاب و نظام این را نمی بینند؛ یک فیلم از شما و از من می گیرن پخش می کنن که اینها فلان هستند و جور دیگری جلوه می دهند.

  مقام عالی دولت در شهرستان پیشوا تصریح کرد: راه پیگیری این خواسته شما اینجوری نیست. من یک جلسه ای خدمت امام جمعه می گذارم همه روحانیون بسیجیان خانم های روحانی و فرهنگی [صدای اعتراض جمعیت بلند می شود].

  فرماندار پیشوا ادامه داد: اینقدر که شما به نظام و انقلاب علاقه دارید من بیش از شما علاقه دارم. طرف شما من نیستم من با شما هستم.

  در این لحظه یکی از خانم های معترض خطاب به فرماندار می گوید شما می توانید این اجازه  را لغو کنید، اسمش دانشگاه آزاد اسلامی است، باعث شده است بچه ها به فساد کشیده شوند، ما می خواهیم در شهر پیشوا این نباشد؛  فرماندار پاسخ می دهد ما ان شاءالله در دانشگاه شمایی که می گویید مرکز فساد است تخته می کنیم.

  یکی دیگر از معترضان می گوید ما نگفتیم درشو تخته کنید ما می گوییم اصلاح شود.

  خانم معترض می گوید اسم اسلام را از روی این دانشگاه بردارید و هرکاری خواستند بکنند، یا درستش کنید.

  در این لحظه یکی خواهران معترض که خواهر شهید می باشد از آقای فرماندار می خواهد دو کلمه صحبت کند، خانم احمدی که مسئول سابق دانشگاه فرهنگیان شهرستان پیشوا از یک ماجرا سخن می گوید: فکر می کنم سال های آخر دولت آقای خاتمی بود، حوزه علمیه یک رزمنده ای که نا پا داشت، نه دست داشت، نه چشم داشت را دعوت کرده بود برای سخنرانی هفته معلم و از من فقط سالن گرفته بودند. من از شما آقای فرماندار سوال می کنم این هنوز به عنوان یک عقده برای من مانده است، آن موقع مرکز تربیت معلم یک مرکز آموزشی بود، کامل ساپورت می کردید و مسلط بودید بدانید اونجا چی میگذره.

  DSCN9528

  احمدی ادامه داد:  آقای فرماندار باید خودتون خاطرتون باشه از صبح مرتب به من زنگ زدن، اول یکی از کارمندان فرمانداری، بعد معاونشون زنگ زد. من گفتم حوزه برنامه دارن، دعوت نامه دادن، من نمی توانم کنسل کنم، سخنرانی ربطی به من ندارد، من فقط یک سالن به این ها دادم، آخر خودشون [دکتر ملکوتی خواه فرماندار فعلی و بخشدار اسبق پیشوا] زنگ زدن و گفتند خانم باید این سخنرانی کنسل بشه و برن جای دیگه.

  مسئول سابق تربیت معلم پیشوا گفت: من گفتم چرا ؟ ایشون که یک رزمنده است. نه پا داره، نه دست داره، نه چشم داره. آخه چرا ایشون نباید سخنرانی کند. سخنرانی هم مال ما نیست، من فقط یک سالن به ایشان دادم.

  وی افزود: آقای بخشدار سابق و فرماندار کنونی پیشوا فرمودند من نماینده سیاسی دولت هستم. این آقای رزمنده بعضی از حرف هایی را می زند که از خط قرمز دولت عبور می کند [ فریاد های احسنت، احسنت حضار بلند می شود] حالا سوال من این است که آقای فرماندار اگر شما مراکز آموزشی را ساپورت نمی کنید، چرا آنروز تربیت معلم را قشنگ ساپورت می کردید، امروز نمی توانید دانشگاه آزاد را [فریاد احسنت حضار بلند می شود]

  احمدی تأکید کرد: من خواهر یک شهیدم، خون شهید در رگ من جریان دارد، توجه کنید ما در برابر این مسائل کوتاه نمی آییم .

  این خواهر شهید تصریح کرد: سوال دوم من از این آقا [فرماندار پیشوا] این است. برادر محترم اگر آن روز اون آقای رزمنده ای که نه چشم داشت، نه پا داشت، نه دست داشت همه چیز خود را در جبهه های جنگ جا گذاشته بود و آمده بود می خواست سخنرانی کند، اگر حرفش عبور از خط قرمز دولت بود اشکال داشت اما امروز که می آیند و از خط قرمز رهبری عبور می کنند، اشکالی ندارد [ فریاد تکبیر حضار بلند می شود]

  وی افزود: ما در خانه نشستیم که مراقب نباشیم که در مملکت ما چی می گذرد ما حواسمون جمع است. از شما برادر عزیز آقای فرماندار محترم تقاضا می کنیم توجه داشته باشید، این اتفاقات دیگر تکرار نشود [صلوات حضار]

  من ممنون شما هستم که گوش دادید.

   370 total views,  1 views today


  ۵ نظر برای “سخنرانی رزمنده ای که حرفش عبور از خط قرمز دولت بود اشکال داشت اما عبور از خط قرمز رهبری اشکالی ندارد”
  1. ترنم گفت:

   فرماندار باید عوض شود چرا که به خون شهدا وراه امام خیانت کرده است

  2. ترنم گفت:

   اللهم احفظ قائدنا الامام خامنه ای

   دوستان ودشمنان بدانند اگر از سرهایمان کوه ها بسازند ؛

   فرزندانمان هرگز در کتاب تاریخ نخواهند خواند که :

   خامنه ای تنها ماند

   نویسنده پست: بـسیــجی بـی ادعـا

  3. حسن بهادری گفت:

   واقعا جواب آقای فرماندار چه بود؟چرا آقای فرماندار جلسه امنیت شهرستان که به درخواست سپاه بود و تشکیل نداد؟چرا آقای فرماندار شب ۱۹ آذر یعنی بعد از حضور این فتنه گر جلسه امنیتی تشکیل و روسای اداراتی که در این تجمع حضور داشتند احضار کرده وتحت فشار میگذارد؟ چرا باید در مهد انقلاب اسلامی یک فتنه گر بیاید وسخن براند؟براستی آقای فرماندار آیا حضور یک فتنه گر خدشه به مهد انقلاب وارد میکند یا تجمع جمعیت دلسوز نظام و رهبری معظم؟امیدوارم این پیام درج پیدا کند و پس از درج تحت فشار عوامل فرمانداری برداشته نشود. هرچند بعید میدانم از سوی فرمانداری پاسخی بر این جوابها باشد. چرا که در جواب خانم احمدی هم در ماندند. نکته آخر گر پدر مرد تفنگ پدری هست هنوز……

  4. ااعباس قلي جعفري گفت:

   کامنت رو حذف نکن اقای مدیر مردم نظر خودشونو میدن

  5. ali گفت:

   چرا کامنت ها رو پاک میکنید چرا نمیزارید این فرد بی کفایت از تو پیشوا بره برا چی به خودش چنسن اجازه ای داد من واقعا از خانم جنیدی امام حمعه محترم استدعا دارم این فردی که ادعا میکنه امده شهرستان ما را نحات بده برخورد کنه
   اقای استاندار این فرد لایق اسن شهر نیست


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای