امروز : شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 15 ژانویه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 15:53 | تعداد بازدید : 3734 نفر | امتیاز خبر :
 • خنثی سازی تحریم ها در داخل کشور/ پیشوا آزمایشگاه نیست که افراد برای کارآموزی مسئولیت می گیرند

  امام جمعه پیشوا با اشاره به خنثی سازی تحریم ها در داخل کشور با انتقاد به مسئولین غیربومی در این شهرستان گفت: پیشوا آزمایشگاه و موش آزمایشگاهی نیست که افراد را برای ...

  امام جمعه پیشوا با اشاره به خنثی سازی تحریم ها در داخل کشور با انتقاد به مسئولین غیربومی در این شهرستان گفت: پیشوا آزمایشگاه و موش آزمایشگاهی نیست که افراد را برای کارآموزی به این شهر می فرستند و مسئولیت می دهند و بعد از چند سال که کاربلد شدند به کلان شهرها فرستاده شوند./

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, حجت الاسلام والمسلمین روح الله باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در خطبه های نمازجمعه این هفته که با رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور پرشور مردم در مصلی حرم جعفربن موسی الکاظم(ع) برگزار شد اظهار داشت: این دولت با ۵+۱ هنوز هم به نتیجه نرسیده اند و هنوز هم بر این مذاکرات اصرار دارند و به بازگشت آمریکا به میزمذاکره و برجام امید دارند آمریکا به هیچ عنوان به میز مذاکره و برجام برنخواهد گشت دولتی ها بدانند و اینقدر به آنها امید نداشته باشند.

  وی افزود: بین دو کلمه خنثی سازی که مقام معظم رهبری فرمودند و کلمه رفع تحریم ها که حضرات دولت فرمودند چه فرقی دارد؟ ما می توانیم خودمان این تحریم ها را خنثی کنیم و اثرگذاری آن ها را از بین ببریم از آنجایی که تحریم ها فقط ۲۰ درصد در مسائل داخلی ما اثرگذار هستند و ۸۰ درصد گرفتاری داخلی ما مربوط به خودمان است اگر دنبال رفع تحرم باشیم ۲۰ درصد حل می شود اما اگر دنبال خنثی سازی تحریم ها باشیم ۸۰ درصد مشکلات ما برطرف خواهد شد.

  حجت الاسلام باقری عنوان کرد: یعنی در رفع تحریم ها تمام توان این ها فقط ۲۰ درصد است که این ۲۰ درصد نیز به نتیجه نرسیده است در خنثی سازی ما می گوییم( بسازیم) اما در رفع تحریم می گویند( بفروشیم) تمام توان این ها در رفع تحریم ها این بوده که تحریم ها را برداریم و بتوانیم نفت را بفروشیم.

  وی گفت: مثلا بتوانیم نفت را ۴۵ دلار بفروشیم اما اگر تحریم ها برداشته شد که برداشته نخواهد شد در داخل بتوانیم تحریم ها را خنثی کنیم و در خنثی سازی تحریم ها مثلا نفت ۴۵ دلاری را می توانیم ۴۵۰ دلار بفروشیم خنثی سازی یعنی فرصت سازی و آینده سازی اما رفع تحریم یعنی فرصت سوزی و آینده سوزی.

  امام جمعه پیشوا تصریح کرد:در بحث تولید واکسن آمریکایی که از همه لحاظ مخصوصا دارو ما را تحریم کرده است چگونه می خواهد به ما واکسن بدهد به انسان های سالم ما واکسن بدهد؟ یک مقدار فکر کنید به داخل اعتماد کنیم چرا به خودمان اعتماد نمی کنیم چرا به جوانان و دانشمندان و دانشگاهیان و وزارت بهداشت ودرمان خود اعتماد نداریم بعضی از مردم و مسئولین خود تحقیری می کنند ما توان تولید واکسن ایمن برای مردم خود را داریم خودمان را بزرگ بدانیم ما می توانیم این کار را انجام دهیم

  وی ادامه داد: آرام آرام به مسئله انتخابات نزدیک می شویم که بسیار مهم و سرنوشت ساز است شیاطین داخلی و خارجی برای ناامیدی و دلسردکردن مردم به هرروشی که شده میخواهند مردم را از حضور در پای صندوق های رای کنار بکشند و مردم در سرنوشت کشور سهیم نباشند و حضور مردم کم شود وقتی حضور مردم در پای صندوق های رای کم شود یعنی قدرت کاسته و حاکمیت ضعیف می شود.

  روح الله باقری بیان کرد: حضور در انتخابات یعنی قدرت و امنیت و پشتوانه کشور که یک دولت قوی باید راس کار بیاید که تمام عقب ماندگی های چندسال اخیر را برطرف کند
  یک دولتی با پشتوانه قوی که این کاستی ها و عقب ماندگی ها در این چندسال را برطرف کند.

  وی گفت: انتخابات شوراها نیز مهم است این شوراها هستند که مردم را به حاکمیت و دولت میتوانند متصل کنند و می توانند بین مردم و حاکمیت رابطه خوبی برقرار کنند هرچند در این چند ساله در کلان کشور بازخورد خوبی از شوراها ندیدیم که به سازوکار اداری شوراها و انتخاب مردم برمی گردد.

  وی ادامه داد:در پیشوا در شهر و روستا شوراها کار می کنند و فعالیت هایی را آغاز کردند مردم هوشیار باشند از همین الان افراد را رصد کنند که با چه کسانی می روند و میایند و چه کار می کنند متصل به مراکز قدرت و ثروت هستن یا خیر از حالا باید رصد و بررسی شوند.

  امام جمعه پیشوا تصریح کرد: شهرستان مقدس پیشوا متاسفانه در خیلی از مسائل عقب مانده است خیلی هم عقب مانده که باید جبران شود با همین انتخابات شورا می توانید جبران کنید مسئولین رده بالای شهرستان و استان در انتخاب مسئولین شهرستانی برای پیشوا دقت نظر قوی تری داشته باشید پیشوا آزمایشگاه و موش آزمایشگاهی نیست که افرادی را برای کارآموزی به پیشوا بفرستید و وقتی کاربلد شد به شهرهای پرجمعیت و ستادکل و…. بفرستید.

  وی گفت: در پیشوا مسئولینی هستند که متاسفانه کار بلد نیست نامه نگاری را نمی داند دادزدن بلد نیست چند سال در این شهر کار را یاد می گیرد و بعد از چندسال به اداره کل و شهرهای بالاتر و پرجمعیت تر و…. فرستاده می شود قطعا مردم پیشوا این اجازه را نخواهند داد قطعا ما نمی پذیریم و این در شان مردم این شهر نیست.

  http://nedayepishva.com/?p=68442&preview=true لینک کوتاه

   144 total views,  2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای