امروز : دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه 7 اکتبر, 2015 | ساعت انتشار خبر : 10:29 | تعداد بازدید : 13024 نفر | امتیاز خبر :
 • خط مشی پلیس از فرامین مقام معظم رهبری نشأت می گیرد/ پلیس به تنهایی نمی تواند با فساد اخلاقی برخورد کند

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، همایش تخصصی مبارزه با مواد مخدر همزمان با هفته نیروی انتظامی در سالن انقلاب هنرستان سرمد شهرستان پیشوا برگزار شد.   جانشین فرماندهی انتظامی پیشوا در این همایش تصریح ...

  جانشین فرماندهی انتظامی پیشوا با بیان این که دو هزار شبکه ماهواره ای شبانه روز برای از بین بردن پیوند خانوادگی و اصالت اسلامی و ایرانی ملت ما تلاش می کنند، تصریح کرد: پلیس در برخورد با فساد اخلاقی کم ترین تأثیر را خواهد داشت مگر این که خانواده ها و مراکز آموزشی اعم از مدارس و دانشگاه ها پای کار بیایند.

  kakavand

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، همایش تخصصی مبارزه با مواد مخدر همزمان با هفته نیروی انتظامی در سالن انقلاب هنرستان سرمد شهرستان پیشوا برگزار شد.

   

  جانشین فرماندهی انتظامی پیشوا در این همایش تصریح کرد: هیچ پلیسی در دنیا نمی تواند مدعی شود، بدون همکاری و مشارکت مردم قادر است امنیت را در جامعه برقرار کند.

   

  سرهنگ احمدرضا کاکاوند امنیت را یک امر نسبی دانست و افزود: امنیت بدون حضور مردم غیر ممکن است و پلیسی موفق است که بتواند با مردم تعامل داشته باشد.

   

  این مقام انتظامی در کنار مردم بودن و زیر بیرق رهبر معظم انقلاب و ولایت فقیه را از رموز موفقیت پلیس جمهوری اسلامی ایران دانست و تصریح کرد: خط مشی پلیس از فرامین مقام معظم رهبری نشأت می گیرد و ما مطیع دستور مقام معظم رهبری هستیم.

   

  وی افزود: رهبر معظم انقلاب همیشه در دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی در هفته ناجا تأکید می کنند که در کنار مردم باشید. پلیس در برابر شهروندان مطلوب مطیع و در برابر اراذل و اوباش و قانون شکنان با اقتدار باشد.

   

  جانشین فرماندهی انتظامی پیشوا با بیان این که خوشبختانه درصد شهروندان نامطلوب و قانون شکنان نسبت به کل جمعیت درصد بسیار کمی است اظهار داشت: همین درصد کم با توجه به این که اقداماتی را بی محابا انجام داده و قانون را زیر پا می گذارند باعث ایجاد ناامنی در جامعه می شوند.

   

  کاکاوند خاطر نشان کرد: ایجاد امنیت آسان و راحت است اما حفظ امنیت و ایجاد احساس امنیت خیلی مهم است.

   

  این مقام انتظامی تصریح کرد: پلیس جمهوری اسلامی ایران یک پلیس جامعه محور و پلیسی است که در کنار مردم است نه در برابر مردم.

   

  جانشین فرماندهی انتظامی پیشوا خطاب به همکاران خود گفت: در برابر مردم ادب و نزاکت را رعایت کنید. زمانی مردم با پلیس همکاری می کنند که ما بتوانیم آنان را جذب کنیم.

   

  کاکاوند از اقشار مختلف مردم و اصناف تقاضا کرد که با پلیس همکاری کنند و نقطه نظرات خود را ارائه دهند.

   

  این مقام انتظامی گفت: هفت شهرستان پیشوا، ورامین، قرچک، پاکدشت، فیروزکوه، دماوند و پردیس فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران را تشکیل می دهند؛ یعنی از نظر نیروی انتظامی ورامین مرکز استانی است که این شهرستان ها تحت تابعیت آن هستند، ولی از نظر تقسیمات کشوری اقدامی انجام نشده است که امیدواریم از نظر کشوری هم استان تشکیل شود.

   

  وی افزود: زمانی که استان تشکیل شود امکانات بیشتری وجود خواهد داشت و از نظر نیروی انتظامی و سایر ادارات وضعیت مطلوب تر و بهتری خواهد بود.

   

  جانشین فرماندهی انتظامی پیشوا وضعیت این شهرستان را نسبت به شهرستان های تحت فرماندهی شرق استان تهران وضعیت قابل قبولی دانست و افزود: در سال گذشته در شهرستان پیشوا ۳ مورد جرائم خشن داشتیم که متهمان آن ظرف ۴۸ ساعت دستگیر شدند.

   

  وی اضافه کرد: به یاری خداوند اجازه نخواهیم داد که کسی در شهرستان پیشوا بخواهد با احساس امنیت مردم بازی کند.

   

  کاکاوند با بیان این که فساد اخلاقی از مسائلی است که پلیس به تنهایی نمی تواند با آن برخورد کند اظهار داشت: دو هزار شبکه ماهواره ای جهت از بین بردن پیوند خانوادگی و اصالت اسلامی و ایرانی ما به صورت شبانه روز تلاش می کنند.

   

  این مقام انتظامی گفت: دیدن برخی از فیلم هایی که در ماهواره پخش می شود در کشور سازنده آن فیلم ممنوع است چرا که تبعات اجتماعی دارد.

   

  کاکاوند بیان کرد: در دنیای امروز تسلط به معنای این نیست که به کشوری حمله نظامی کرده و آن را تصرف کنید، بلکه تسلط در عرصه های اقتصادی و فرهنگی است.

   

  این مقام انتظامی گفت: هفته ناجا در سراسر کشور فرصت مناسبی است که همکاران ما در سراسر کشور بتوانند تلاش ها و اقدامات خود را به شهروندان ارائه دهند و با تعامل با ادارات مختلف به ویژه آموزش و پرورش، دانشگاه ها و انجمن های صنفی ان شاءالله بتوانند مسیر روشن تری برای سال آینده ترسیم کنند.

  ۳۹۶ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای