امروز : پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 11 نوامبر, 2019 | ساعت انتشار خبر : 10:35 | تعداد بازدید : 3263 نفر | امتیاز خبر :
 • خطر فرونشست زمین در منطقه جنوبشرق استان بخصوص شهرستان پیشوا

  مهندس عباسی فرماندار شهرستان پیشوا گفت: خطر فرونشست زمین در منطقه جنوبشرق استان بخصوص پیشوا را جدی بگیریم به گزارش ندای پیشوا: مهندس حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در مراسم آئین تودیع ...

  مهندس عباسی فرماندار شهرستان پیشوا گفت: خطر فرونشست زمین در منطقه جنوبشرق استان بخصوص پیشوا را جدی بگیریم
  به گزارش ندای پیشوا: مهندس حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در مراسم آئین تودیع و معارفه مدیر عامل پیشین و جدید آبفای جنوب شرق استان تهران گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت کردن عبادت است و امیدواریم پایان این خدمت کردن رضایت خداوند متعال و خلق را برای ما داشته باشد که مبنای کاری ما باید همین باشد.
  وی ضمن تقدیر از زحمات آقای مهندس کارگری مدیر عامل پیشین آبفای جنوب شرق استان تهران گفت: در زمان تصدی ایشان در بحث تامین آب منطقه در جنوب شرق استان تهران خصوصا شهرستان پیشوا اقدامات موثری انجام شد و یکی از این اقدامات پیگیری حق آبه سد ماملو بود که امیدواریم با توجه به قول های داده شده این مهم هر چه زودتر محقق شود.
  عباسی ادامه کارپروژه های عمرانی شهرستانها و روستاهای جنوبشرق استان را از اقدامات مثبت مدیر عامل پیشین آبفا دانست و گفت: کار پروژه های عمرانی با تیم مهندسی که جهت انجام این پروژه ها بسته می شد از لحاظ تسریع و لزوم ارتقای کیفیت کارها بسیار عالی بود که امیدواریم ادامه پیدا کند.
  وی اظهار امیدواری کرد با مدیریت جدید مهندس حمید رضا نامداری در دیار ۱۵خرداد بتوانیم هر چه زدوتر معضل کم بود آب خصوصا در فصل تابستان را مرتفع نماییم.
  عباسی در پایان خطر منطقه را فرونشست زمین دانست و گفت: باید از طریق تامین آب کشاورزی غیر از منابع زیر زمینی بتوانیم خطر فرونشست زمین که خیلی هم برای منطقه رو به افزایش است را مهار کنیم و اگر این خطر را جدی نگیریم در آینده نزدیک حتی برای سکونت در این منطقه با مشکل جدی مواجه خواهیم شد.

  ۵۳۸ total views, 2 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای