امروز : چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : سه‌شنبه 7 جولای, 2020 | ساعت انتشار خبر : 15:20 | تعداد بازدید : 660 نفر | امتیاز خبر :
 • خطر شیوع مجدد کرونا در پیشوا جدی است/ ماسک زدن باید یه یک فرهنگ تبدیل شود

  فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به این که خطر شیوع مجدد ویروس کرونا در پیشوا جدی است گفت: حضور در اجتماعات تهدیدی برای سلامت جامعه است و ماسک زدن باید به یک ...

  فرماندار شهرستان پیشوا با اشاره به این که خطر شیوع مجدد ویروس کرونا در پیشوا جدی است گفت: حضور در اجتماعات تهدیدی برای سلامت جامعه است و ماسک زدن باید به یک فرهنگ تبدیل شود/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در جلسه ستاد مقابله با کرونا که در محل فرمانداری برگزار شد اظهار کرد: مشخص نیست این ویروس تا چه زمانی تداوم داشته باشد و تا زمان پایان آن حضور در اجتماعات تهدیدی برای سلامت جامعه محسوب می شود.

  وی افزود: درحال حاضر ماسک زدن بهترین راه برای پیشگیری و کاهش شیوع ویروس است و با توجه به اجباری شدن استفاده از ماسک در اماکن عمومی لازم است تا همگی نسبت به رعایت اصول بهداشتی و استفاده از ماسک مبادرت نمایند.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا تمام کارکنان ادارات و دستگاه های اجرایی باید ماسک داشته باشند در غیر این صورت آن کارمند اجازه ورود به اداره نخواهد داشت و غیبت می خورد شهرستان پیشوا در وضعیت سفید قرار دارد اما در صورت عدم توجه به مسائل بهداشتی خطر شیوع مجدد بیماری در پیشوا وجود دارد و برای مدیریت و کنترل این شرایط همچنان نیازمند کمک و همراهی مردم هستیم.

  وی گفت: همه انسان ها در حفظ سلامتی جامعه رسالت و وظیفه اخلاقی و دینی دارند و در این راستا باید تلاش کنیم تا استفاده از ماسک در بین مردم به عنوان یک فرهنگ نهادینه شود.

  http://nedayepishva.com/?p=63825&preview=true لینک کوتاه

   

   103 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای