امروز : شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۹ فروردین, ۱۳۹۸ | ساعت انتشار خبر : ۱۷:۰۰ | تعداد بازدید : 9577 نفر | امتیاز خبر :
 • خطبه های نماز جمعه پیشوا: سیل آمده ولی مسئول نیست

  به گزارش ندای پیشوا: امام جمعه پیشوا گفت: خشم طبیعت درس اموز برای هم مسولان و مردم بود .حجت الاسلام باقری افزود: مقصر ما هستیم نسبت به طبیعت بد عمل کردیم ...

  به گزارش ندای پیشوا: امام جمعه پیشوا گفت: خشم طبیعت درس اموز برای هم مسولان و مردم بود .

  حجت الاسلام باقری افزود: مقصر ما هستیم نسبت به طبیعت بد عمل کردیم و طبیعت هم مهربانی نکرد.

  وی گفت: قبل از اینکه اتفاقی بیافتد پیش بینی کنیم اگر مدیریت باشد خسارتها کمتربود.

  باقری افزود: البته عملکرد نیرو های مسلح و فرماندهان ما قابل قبول بود و دیدیم از همه رده های نظامی برای کمک به سیلزدگان حضور داشتند.

  امام جمعه شهرستان پیشواگفت: اینکه مسئولان ما در مسافرت باشند و سیل آمده و مسئول ما نیس، این در نظام اسلامی قابل قبول نیست.


  باقری افزود: مردم واقعا در حوادث اخیر همدری کردند حقیقتا مردم مهربانی داریم که لایق بهترین خدمات هستند.

  وی گفت: دشمنان با جنگ روانی در حال تضعیف اراده مردم هستند که بگویند سال خوبی نیست و سال سختی است که اگر ما همدل باشیم میتوانیم بر مسائل فائق بیاییم

  امام جمعه پیشوا افزود: دشمن هر سال توطئه می کند، بیشترین مشکل ما این است که گوش به فرمان رهبر نیستیم و از ده ساله گذشته شعارهایی با محوریت اقتصاد رهبری انقلاب اعلام کرده است.

  وی گفت: جوان انقلابی باید مطالبه گر باشد راه تولید را باور کنیم که جنگ اقتصادی است و هنوز باورمان نشده که جنگ اقتصادی استـ و نمونه بارز آن واردات بی مورد است.


  باقری افزود: چقدر دلسوزان انقلاب فریاد می زنند که این سندهای غربی مانند ۲۰۳۰، پالرمو، برجام، اف ای تی اف و غیره نباید اجرا شود و رهبری هم می گوید نباید اجرابشود انوقت رئیس جمهور ما در شعار انتخاباتی خود می گوید خط قرمز من سند ۲۰۳۰ است و باید تا پایان دولت اجرا شوداینها تعارض هست این سند ها همه ضرر است.

  وی گفت: رذالت استکبار را در خوش خدمتی ترامپ به صهیونیستها در بلندی های جولان دیدیم که موافقت نشد و نشان داد هر چه قدر کوتاه بیاییم به ضرر ما تمام خواهد شد البته مهم واکنش جهانی به این موضوع بود که معلوم شد امریکا جایگاهی ندارد.

  ۳۱۲ total views, 14 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای