امروز : پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۹ فروردین, ۱۳۹۸ | ساعت انتشار خبر : ۱۷:۰۰ | تعداد بازدید : 9755 نفر | امتیاز خبر :
 • خطبه های نماز جمعه پیشوا: سیل آمده ولی مسئول نیست

  به گزارش ندای پیشوا: امام جمعه پیشوا گفت: خشم طبیعت درس اموز برای هم مسولان و مردم بود .حجت الاسلام باقری افزود: مقصر ما هستیم نسبت به طبیعت بد عمل کردیم ...

  به گزارش ندای پیشوا: امام جمعه پیشوا گفت: خشم طبیعت درس اموز برای هم مسولان و مردم بود .

  حجت الاسلام باقری افزود: مقصر ما هستیم نسبت به طبیعت بد عمل کردیم و طبیعت هم مهربانی نکرد.

  وی گفت: قبل از اینکه اتفاقی بیافتد پیش بینی کنیم اگر مدیریت باشد خسارتها کمتربود.

  باقری افزود: البته عملکرد نیرو های مسلح و فرماندهان ما قابل قبول بود و دیدیم از همه رده های نظامی برای کمک به سیلزدگان حضور داشتند.

  امام جمعه شهرستان پیشواگفت: اینکه مسئولان ما در مسافرت باشند و سیل آمده و مسئول ما نیس، این در نظام اسلامی قابل قبول نیست.


  باقری افزود: مردم واقعا در حوادث اخیر همدری کردند حقیقتا مردم مهربانی داریم که لایق بهترین خدمات هستند.

  وی گفت: دشمنان با جنگ روانی در حال تضعیف اراده مردم هستند که بگویند سال خوبی نیست و سال سختی است که اگر ما همدل باشیم میتوانیم بر مسائل فائق بیاییم

  امام جمعه پیشوا افزود: دشمن هر سال توطئه می کند، بیشترین مشکل ما این است که گوش به فرمان رهبر نیستیم و از ده ساله گذشته شعارهایی با محوریت اقتصاد رهبری انقلاب اعلام کرده است.

  وی گفت: جوان انقلابی باید مطالبه گر باشد راه تولید را باور کنیم که جنگ اقتصادی است و هنوز باورمان نشده که جنگ اقتصادی استـ و نمونه بارز آن واردات بی مورد است.


  باقری افزود: چقدر دلسوزان انقلاب فریاد می زنند که این سندهای غربی مانند ۲۰۳۰، پالرمو، برجام، اف ای تی اف و غیره نباید اجرا شود و رهبری هم می گوید نباید اجرابشود انوقت رئیس جمهور ما در شعار انتخاباتی خود می گوید خط قرمز من سند ۲۰۳۰ است و باید تا پایان دولت اجرا شوداینها تعارض هست این سند ها همه ضرر است.

  وی گفت: رذالت استکبار را در خوش خدمتی ترامپ به صهیونیستها در بلندی های جولان دیدیم که موافقت نشد و نشان داد هر چه قدر کوتاه بیاییم به ضرر ما تمام خواهد شد البته مهم واکنش جهانی به این موضوع بود که معلوم شد امریکا جایگاهی ندارد.

  ۶۶۸ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای