امروز : یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه 18 ژانویه, 2019 | ساعت انتشار خبر : 15:58 | تعداد بازدید : 39747 نفر | امتیاز خبر :
 • خطبه های نماز جمعه پیشوا: ایستادگی رمز پیروزی

  ایستادگی مردم و مسئولان رمز پیروزی و ماندگاری انقلاب است. به گزارش ندای پیشوا؛  حجت الاسلام و المسلمین روح الله باقری در خطبه ای نماز جمعه این هفته گفت: تجربه تاریخی نشان داده ...

  ایستادگی مردم و مسئولان رمز پیروزی و ماندگاری انقلاب است.

  به گزارش ندای پیشوا؛  حجت الاسلام و المسلمین روح الله باقری در خطبه ای نماز جمعه این هفته گفت: تجربه تاریخی نشان داده اگر کشوری مقابل زورگویی های آمریکا مقاومت کند و بایستد و ایستادگی کند آنها عقب نشینی می کنند.

  وی افزود: برای مقابله بر دشمن باید مدیریت به صورت جهادی و انقلابی باشد و می بینیم در همین دوران تحریم ها و توطئه های چهل ساله ما به این پیشرفت ها رسیدیم .

  امام جمعه پیشوا گفت: شاید برخی بگویند  اگر یک حکومت دیگر یا طاغوت دیگری بود بهاین پیشرفتها میرسیدیم ولی به چه شرطی؟ بله در شرایط تحقیر و تضعیف و سلطه پذیری به این درجه می رسیدیم مانند برخی کشورهای دور و نزدیک که شاید جلوتر یا مثل ما باشند، اما واقعا دارند تحقیر می شوند ما امروز موشک ،ا صنایع دفاعی بسیار قوی ، هسته ای و از همه مهمتر دانشمندان بسیار بزرگی به برکت این انقلاب داریم.

  وی افزود: یک نمونه عقب افتادگی کشور در زمان پهلوی پزشکان هندی و بنگلادشی و…. بودندکه در ایران طبابت می کردند اما از بعد انقلاب چقدر ما پزشک متخصص داریم چقدر امکانات پزشکی داریمچقدر درامد ما از توریسم درمانی هست؟

  حجت الاسلام باقری گفت: در همین شهرستان پیشوا در قبل و اوایل انقلاب چند هزار دانشجو داشتیم امروز در همین پیشوا بالغ بر ۲۰ هزار دانشجو تحصیل میکنند دانشجو در همین پیشوا حالا بقیه شهرها و استان ها و کلان شهرها را کار نداریم.

  وی افزود: برخی هم می گویند این پیشرفتها معمولی است اما باید این خدمات و پیشرفت ها را در شرایطی که ۱۰۰ درصد تحریم فلج کننده بودیم در این چهل سال بررسی کرد.

  امام جمعه پیشوا گفت: هنوز هم بعضا حرف های بچه گانه و خائنانه دارند میزنند حرف هایی مثل خب چرا ما کاری کنیم تا آمریکا ما را تحریم کند چرا ما حرفی بزنیم تا آمریکا موضع بگیرد چرا ما موضع بگیریم که آمریکا در مقابل موضع ما اقدامی کند و ما را تحریم بیشتر کند، آیا این حرف های بچه گانه ها و از سر حماقت نیست؟

  وی افزود: داستان چیز دیگری است قضیه خیلی عمیق تر از این هاست که آمریکا ما را تحریم میکند فقط به صرف این هاست که مثلا ما شعار مرگ بر آمریکا می دهیم نه و یا مثلا امام راحل ما فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند نه، و یا این که لانه جاسوسی آمریکا را تحریم و تسخیر کردیم، یا این که ما موشک داریم، انرژی هسته ای داریم یا جبهه مقاومت رو داریم تقویت می کنیم از این کشور مظلوم دفاع می کنیم آیا فقط به خاطر این ها تحریم شدیم؟ نه بلکه استراتژی ما براساس انسانیت و اسلام ناب محمدی است و ظرفیت کشور ما خیلی بالاست و این مشکل خوی استکبار است.

  حجت الاسلام باقری گفت: خیلی از کشور ها هستند که اصلا روحیه انقلابی ندارند مانند کشورهای ویتنام و کره شمالی و کشورهای آمریکای لاتین اما مورد تحریم آمریکا هستند.

  وی افزود: در اصل خصومت و دشمنی را اول آنها شروع کردند خیانت را اول آنها انجام دادند ما موضع گرفتیم این واکنش بود که نه این که پیش دستی کرده باشیم اگر این مسائل درست باشند و قبل از انقلاب هم که آمریکا به ایران خیانت کرد در دوران شاه هم آمریکا به این کشور و مردم خیانت کردند و چرا در مورد کشورهای دوست وهمسایه خود این کارها را انجام دادند.

   

   

   

  ۱,۲۳۲ total views, 2 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای