امروز : سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۷ آبان, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۰۹:۲۰ | تعداد بازدید : 31841 نفر | امتیاز خبر :
 • خدمت رسانی موکب حضرت جعفربن موسی الکاظم ع به زائران ارض طوس

  خدمت رسانی موکب حضرت جعفربن موسی الکاظم ع به زائران ارض طوس نماینده کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی پیشوا گفت:موکب حضرت جعفربن موسی الکاظم ع شهرستان پیشوا در مسیر اتوبان قم گرمسار پذیرای زائران ...

  خدمت رسانی موکب حضرت جعفربن موسی الکاظم ع به زائران ارض طوس

  نماینده کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی پیشوا گفت:موکب حضرت جعفربن موسی الکاظم ع شهرستان پیشوا در مسیر اتوبان قم گرمسار پذیرای زائران ارض طوس است.

  به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،احمد قمی اظهار داشت:همه ساله در ایام رحلت نبی مکرم اسلام (ص) و شهادت امام رضا(ع) میلیون ها نفر از عاشقان خاندان عصمت و طهارت خود را به مشهد مقدس می رسانند وعده بسیاری نیز با پای پیاده، به زیارت هشتمین امام شیعیان مشرف می شوند.
  وی افزود:مردم شهرستان پیشوا نیز به نیابت از امامزاده واجب التعظیم شهر خود، حضرت جعفربن موسی الکاظم ع در مسیر عاشقی و خدمت به زائران این امام رئوف حضور پیدا می کنند.

  نماینده کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر پیشوا بیان کرد: این موکب با نام حضرت جعفربن موسی الکاظم ع با حمایت اقشار مختلف مردم، شورای اسلامی و شهرداری در ایام رحلت نبی مکرم اسلام (ص) و شهادت امام رضا(ع) در مسیر اتوبان قم گرمسار، جاده حرم تا حرم برپا شده است.

  وی افزود: در این موکب نیروهای داوطلب طی ۶ روز به صورت شبانه روزی کار خدمت رسانی به زائران امام رضا (ع) را انجام داده و علاوه بر اسکان، روزانه بیش از هزار و چهارصد وعده صبحانه ، ناهار، شام، میان وعده و انواع دم نوش بین زائران توزیع می کنند.
  قمی بیان داشت:از آنجا که کودکان و نوجوان نیز در پیاده روی ارض طوس حضور دارند، فعالیت های فرهنگی ویژه کودکان و نوجوانان توسط خواهران جهادگر قرارگاه جهادی امام حسن مجتبی ع در این مسیر صورت گرفته است که می تواند زمینه رشد و شکوفایی معنوی این نسل را فراهم کند.

  وی در پایان گفت:توزیع کالاهای فرهنگی ویژه کودکان و نوجوانان، برگزاری مسابقه های قرآنی، قصه گویی، دل نوشته های کودکانه و همچنین ایستگاه نقاشی از جمله برنامه های فرهنگی موکب حضرت جعفربن موسی الکاظم ع ویژه کودکان و نوجوانان است.

  انتهای پیام/*

  ۳۳۶ total views, 4 views today


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای