امروز : سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 21 فوریه, 2021 | ساعت انتشار خبر : 18:48 | تعداد بازدید : 556 نفر | امتیاز خبر :
 • خدمات دولت در روستاهای پیشوا مشهود است

  فرماندار پیشوا با اشاره به ضرورت پیشبرد امور با پشتوانه منطقی و مشورتی گفت: خدمات دولت در روستاهای پیشوا مشهود است/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در جمع ...

  فرماندار پیشوا با اشاره به ضرورت پیشبرد امور با پشتوانه منطقی و مشورتی گفت: خدمات دولت در روستاهای پیشوا مشهود است/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم پیشوا و جلیل آباد در جریان شکلگیری انقلاب اسلامی نقش بسزایی داشتند و به همین دلیل خدمت در ااین منطقه ارزش دوچندان دارد.

  وی افزود: به دلیل عدم برخورداری شهرستان پیشوا و وجود ضعف و کمبودهای زیاد پذیرش مسئولیت در این شهرستان نیازمند تلاش مضاعف و دارای حساسیت بیشتری است دولت یازدهم و دوازدهم توجه ویژه ای به نقاط محروم و کم برخوردار داشته و خدمات زیادی در روستاها ارائه داده است.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: در این دوران شهرها نیز از خدمات و نگاه ویژه دولت مغفول نمانده و اقدامات مشهودی در حوزه عمرانی و آبادانی آنها صورت گرفته است هرجاکه امور با نگاه مشورتی و پشتوانه منطقی و عقلانی پیش رود پیشرفت ها محسوس تر و چشمگیرتر و به کام مردم شیرین تر جلوه می کند.

  وی گفت: تلاش می شود کاستی ها و کمبود های موجود با خرد جمعی و تشریک مساعی افراد در مسئولیت های مختلف و همراهی و همفکری مردم برطرف شود.

  انتهای پیام/*

  http://nedayepishva.com/?p=69123&preview=true لینک کوتاه

   50 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای