امروز : پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۷ مرداد, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۲۱:۵۱ | تعداد بازدید : 11902 نفر | امتیاز خبر :
 • خبرنگاران پیشوا و ورامین با ام الشهداء جنیدی دیدار کردند

  خبرنگاران پیشوا و ورامین با ام الشهداء جنیدی دیدار کردند به مناسبت روز خبرنگار ،خبرنگاران پیشوا و ورامین با حضور در منزل ام‌الشهدا جنیدی با آرمان‌های شهدای دفاع مقدس و شهدای خبرنگار تجدید ...

  خبرنگاران پیشوا و ورامین با ام الشهداء جنیدی دیدار کردند

  به مناسبت روز خبرنگار ،خبرنگاران پیشوا و ورامین با حضور در منزل ام‌الشهدا جنیدی با آرمان‌های شهدای دفاع مقدس و شهدای خبرنگار تجدید میثاق کردند.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا؛ خبرنگاران شهرستان پیشوا و ورامین در روز خبرنگار با حرکتی انقلابی با حضور در منزل ام‌الشهدا جنیدی، مادر ۴ شهید دوران دفاع مقدس که دو تن از شهدای این بیت به نام نصرالله و رضا جنیدی از شهدای خبرنگار شهرستان پیشواهستند با آرمان‌های شهدای دفاع مقدس و شهدای خبرنگار تجدید میثاق کردند.

  در این مراسم ام‌الشهدا جنیدی با تقدیر از خبرنگاران شهرستان پیشوا و ورامین به اهمیت خبر و جایگاه خبرنگار اشاره کرد و اظهار داشت: در دنیای امروز با توجه به شتاب و سرعت گردش اطلاعات و تحولات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی نقش رسانه‌ها به هیچ عنوان فراموش شدنی نیست.

  وی افزود: در ایجاد بسترهای اطلاع‌رسانی و نیز تسهیل‌کننده رشد آگاهی و افکار عمومی جامعه در حوزه‌های مختلف، نقش خبرنگاراران انکارناپذیر است.

  مادر شهیدان جنیدی بیان داشت:هر حرکتی که میخواهید انجام دهید صادقانه و بدون شک و ریب باشد، هم دیگر را نکوبید برخی کارها دنیای مجازی لوث کرده است،چه بسا برخی اخبار که پخش می شود دروغی بیش نیست و زیان اور است.
  وی افزود:اخیرا در فضای مجازی خبرهایی کذب پخش گردید که با سکوت بنده همراه بود،در مقابلشان قد علم نکردم تا فتنه بخوابد.

  ام الشهدا جنیدی تصریح کرد: در پخش اخبار دنیا و آخرت را در نظر بگیرید تا نانی که سر سفره تان میبرید بدون شک و شبهه باشد.

  وی افزود: صداقت و سلامت را در جامعه و خانواده مدنظر قرار دهید ، برای کنترل احساساتم هر وقت بدنبال نقطه ضعفی از فرزندانم بودم هیچ نیافتم چرا که صداقت در خانواده ما همیشه مورد تاکید بود.
  ام الشهدا جنیدی در ادامه به بیان خاطراتی از چهار بار حضور رهبر انقلاب در منزل خود پرداخت و با بیان سخنان مقام معظم رهبری خبرنگاران را به فیض اکمل رسانیدند.

  انتهای پیام/*

  No views yet


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای