امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه 9 آگوست, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:20 | تعداد بازدید : 1349 نفر | امتیاز خبر :
 • خبرنگاران در آرامش فکری مردم و جامعه اثرگذار هستند

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: خبرنگاران در آرامش فکری مردم و جامعه اثرگذار هستند/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در بازدید از دفتر نمایندگی صداوسیما این شهرستان اظهار کرد: ...

  فرماندار شهرستان پیشوا گفت: خبرنگاران در آرامش فکری مردم و جامعه اثرگذار هستند/

  به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا در بازدید از دفتر نمایندگی صداوسیما این شهرستان اظهار کرد: دستیابی به توسعه مستلزم هم گرایی و وحدت نظر همه مسئولان است و برای پاسخ به مطالبات مردم همگی باید در یک سمت وسو حرکت کنیم.

  وی افزود: همگرایی و اعتمادافزایی و امیدآفرینی در شهرستان پیشوا همواره مورد تاکید بوده است زیرا تحقق این سه اصل می تواند زمینه ساز رفع بسیاری از کاستی ها باشد.

  فرماندار پیشوا تصریح کرد: خبرنگاران به عنوان حلقه ارتباط میان مردم و مسئولان با پردازش و انعکاس هنرمندانه اخبار در آرامش فکری مردم و جامعه تاثیرگذار هستند مسئولان در راستای انجام وظایف و افزایش سطح خدمات و رفع مشکلات مردم نیازمند چشم بینای خبرنگاران به عنوان نمایندگان افکار عمومی هستند و اهمیت و جایگاه و کارکرد این قشر به تصویر کشیدن واقعیت ها و مشکلات واضح و روشن است.

  وی گفت: در طول سال خبرنگاران در دفترهای ما و ادارات حضور دارند و امروز برخود واجب دانستم شخصا حضور پیدا کنم و تبریک و تشکر خود را اعلام کنم.

  http://nedayepishva.com/?p=64877&preview=true لینک کوتاه

   55 total views,  3 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای