امروز : پنج شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه 11 سپتامبر, 2017 | ساعت انتشار خبر : 11:39 | تعداد بازدید : 8603 نفر | امتیاز خبر :
 • خاکسپاری شهید مدافع حرم در پیشوا

  شهید زولی از شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون در پیشوا تشییع و خاکسپاری شد. به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، شهیدچراغعلی زولی از مدافعان حرم آل الله که در پیشرویهای اخیر ...

  شهید زولی از شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون در پیشوا تشییع و خاکسپاری شد.

  به گزارش پایگاه خبری ندای پیشوا، شهیدچراغعلی زولی از مدافعان حرم آل الله که در پیشرویهای اخیر در شرق سوریه به شهادت رسیده بود امروز در گلزار شهدا آستان مقدس حضرت جعفربن موسی ع پیشوا آرام گرفت. این شهید والا مقام ساکن شهرستان پیشوا ۳۲ سال بیشتر سن نداشت
  مراسم وداع با شهدای مدافع حرم حاج محمود شفیعی از شهدای سپاه قدس و شهید چراغعلی زولی از شهدای لشکر فاطمیون در آستان مقدس جعفر بن موسی الکاظم با حضور پر شور مردم شهرستان پیشوا برگزار شد
  در این مراسم سردار هادی مقدسی معاون فرهنگی سپاه قدس با اشاره به استقامت حزب الله در مقابل دولت جعلی صهیونیستی گفت: پس از استقامت مقتدرانه حزب الله، تحلیلگران استکباری می گفتند، پیروزهای مقاومت در منطقه با پشتیبانی ایران است و خط دهنده آن تهران است و باید ابتدا تهران را از بین ببریم تا مانع پیروزی محور مقاومت بشویم.
  وی با اشاره به اقدامات متعدد استکبار به محوریت امریکا برای آسیب زدن به ایران در دو دهه اخیر افزود : عراق را تصرف کردند و صدام را سرنگون کردند، ولی نتیجه آن برای امریکا این بود که با صرف هزینه‌های بسیار زیاد مالی و نظامی و تلفات زیادی که در راستای اشغال عراق بر آن تحمیل شد این بود که عراق را به راحتی تحویل ایران داد و ایران در این بازی بدون هیچ هزینه‌ای برنده شد.
  سردار مقدسی با اشاره به فعالیت امریکا در اشغال افغانستان و تلاش برای اینکه قانون اساسی افغانستان را به یک قانون لائیک تبدیل کند، گفت: این سیاست هم شکست خورد و امروز می‌بینیم قانون اساسی افغانستان یک قانون اساسی مترقی و رو به رشدی است و افغانستان به عنوان یک کشور اسلامی در قانون اساسی خودشان شناخته شود و با اینکه جمعیت شیعیان افغانی کمتر از ۲۰ درصد از کل کشور است اما بیش از ۲۰ درصد از قوانین قانون اساسی به نفع شیعیان و برای شیعیان در نظر گرفته شده است.
  وی با اشاره به فعالیت‌های مستکبران در لبنان، سوریه، افغانستان، عراق و پاکستان افزود: محور تمام فعالیت‌های امریکا در منطقه محدود کردن و تلاش برای ضربه زدن به ایران است که روی کار آمدن طالبان و داعش از جمله همین اقدامات است.
  معاون فرهنگی سپاه قدس در پایان با اشاره به حمایت جمهوری اسلامی از مقاومت گفت : امریکا اعلام کرد در نظر دارد مرزهای عراق و سوریه را به تصرف خود در آورد که با مقاومت ایران، عراق و سوریه مواجه شد و ایران با سازماندهی نیروهای سوریه و حیدریون، فاطمیون و زینبیون، مقاومت را به پیروزی نزدیک کرد و تقریبا تمام قسمت های سوریه از محاصره دشمن خارج شده است.

  ۲۳۵ total views, 1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای