امروز : پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷

 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۰ مهر, ۱۳۹۶ | ساعت انتشار خبر : ۱۷:۳۴ | تعداد بازدید : 15319 نفر | امتیاز خبر :
 • حکمت امیری شهردار پیشوا شد

  احمد قمی سخن‌گوی شورای اسلامی شهرستان پیشوا در نشست خبری امروز ظهر در دفتر شورای اسلامی اظهار داشت : بر اساس قانون تشکیلات انتخابات شورای اسلامی وظایفی بر عهده اعضاء شورا گذاشته شده ...

  احمد قمی سخن‌گوی شورای اسلامی شهرستان پیشوا در نشست خبری امروز ظهر در دفتر شورای اسلامی اظهار داشت :
  بر اساس قانون تشکیلات انتخابات شورای اسلامی وظایفی بر عهده اعضاء شورا گذاشته شده که بلافاصله پس از رسمیت یافتن اقدام به انتخاب شهردار کنند.
  وی افزود:با تعامل اعضا شورا به این اجماع رسیدیم که برای انتخاب شهردار شاخصه های مانند بومی بودن،تخصص،مدرک تحصیلی مرتبط و تجربه مدیریت شهرداری، ارتباط قوی با استانداری را مدنظر قرار دهیم لذا تا انتخاب قطعی شهردار آقای حبیبی را به سمت سرپرست شهرداری انتخاب کردیم.
  وی با اشاره به دقت بی سابقه اعضا شورا دوره پنجم برای انتخاب شهردار گفت :به منظور ارائه برنامه و رزومه کاری از بین ۲۶ گزینه برای شهردار پیشوا ۹ نفر انتخاب شدند که حائز شرایط بودند و هفته ای یکبار با همکاری اعضا شورا به منظور مطابقت با شاخص های اعضا شورا در صحن شورا حضور پیدا میکردند و برنامه و رزومه کاری خود را ارائه میدادند که سرانجام حکمت امیری با پنج رای از هفت رای اعضا شورا بعنوان شهردار پیشوا انتخاب شد.

  قمی در خصوص انتخاب حکمت امیری به سمت شهردار پیشوا گفت : دلیل انتخاب دکتر حکمت امیری به سمت شهردار پیشوا سطح بالای علمی و رشته تحصیلی و تجربه کار اجرایی مرتبط با مدیریت شهری و آشنایی کامل با قانون شورا و شهرداری است.
  سخنگوی شورای اسلامی پیشوا در پایان گفت :این ظرفیت در شورای اسلامی شهر پیشوا وجود دارد که از تمام توان و پتانسیل ها به منظور توسعه شهر بهره ببرد و از تمام کسانی که بدنبال پیشرفت و توسعه شهر هستند دعوت میکنیم که با هر نوع گرایش سیاسی پشت سر شورا و شهرداری قرار بگیرند.

  No views yet


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای