امروز : شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه 30 مه, 2020 | ساعت انتشار خبر : 17:07 | تعداد بازدید : 1638 نفر | امتیاز خبر :
 • حماسه پانزده خرداد برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: حماسه ماندگار پانزده خرداد یک رخدادی است که برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار بوده، هست و خواهد ماند/ حجت الاسلام سید محسن محمودی ...

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: حماسه ماندگار پانزده خرداد یک رخدادی است که برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار بوده، هست و خواهد ماند/

  حجت الاسلام سید محسن محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در حاشیه مراسم پیشوای قیام در گفت وگو با خبرنگار ندای پیشوا، اظهار کرد: حماسه ماندگار پانزده خرداد یک رخدادی است که برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار بوده، هست و خواهد بود.

  وی افزود: دستگیری امام راحل(ره) و قیام مردم و به پا خواستن ملت ایران در دفاع از مرجعیت، خصوصاً حرکت مردم دشت ورامین که سال‌ها با مرجعیت، امام(ره) و حوزه علمیه پیوند داشته است یک خاطره‌ای فراموش نشدنی را رقم می‌زند؛ کمااینکه امام خمینی(ره) همچنین رهبر معظم انقلاب بارها در سخنان خود از مردمان دشت ورامین تقدیر و تشکر کردند.

  امام جمعه موقت ورامین خاطرنشان کرد: شهدای ۱۵خرداد که در آن روز کفن پوشیدند و پای پیاده برای دفاع از امام(ره) به سمت تهران حرکت کردند برای همیشه در تاریخ ماندگار شدند.

  حجت الاسلام محمودی ابراز داشت: به تعبیر مقام معظم رهبری مردم دشت ورامین همچون ستارگانی درخشان در تاریخ انقلاب اسلامی و آسمان ایران خواهند درخشید.

  وی بیان کرد: ۱۵خرداد یک بحث ماندگار الهی است که پیوند با عاشورا، دین و مرجعیت دارد که امسال پنجاه و هفتمین سالگرد این حماسه بزرگ است.

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اذعان داشت: اگر آن روز مردم در این منطقه از امام و ولایت پاسداری و دفاع کردند امروز حرف‌ها و شعارهای ۱۵خرداد را در سایر بلاد اسلامی می‌بینیم و شعارهای آزادی بخش و پیام‌های این نهضت بزرگ را حتی امروز در کشورهای اروپایی مشاهده می‌کنیم و این به برکت قیام خونین شهدای ۱۵خرداد است که امیداوریم این نهضت همچنان استمرار داشته باشد و ما را به دوران ظهور متصل کند.

  انتهای پیام/*

  لینک کوتاه http://nedayepishva.com/?p=62439&preview=true

   414 total views,  1 views today


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

  چند رسانه ای